Tai buvo 55-as „karių“ laimėjimas šį sezoną ir jie pagerino per 60 NBA pirmenybių sužaistų rungtynių iškovotų pergalių rekordą. „Warriors“ pakartojo dar vieną NBA rekordą. Jie pasiekė 44-ą pergalę namuose iš eilės reguliariame sezone (šį sezoną - 26-ą pergalę).

Artimiausias „Golden State“ krepšininkų tikslas dabar yra pagerinti 72 pergalių reguliariame sezone rekordą, kuris nuo 1995-1996 metų sezono priklauso Čikagos „Bulls“ komandai. „Warriors“ dabartinis treneris Steve'as Kerras tuo metu buvo „bulių“ žaidėjas.

Ouklando ekipos lyderis Stephenas Curry vėl atliko šou: per 37 min. pelnė 33 taškus, atkovojo 4 kamuolius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus. Snaiperis pataikė 7 dvitaškius iš 10, 5 tritaškius iš 15 ir 4 baudas iš 5. Ankstesnes rungtynes ji praleido dėl čiurnos traumos. Jos pasekmių visai nesijautė.

Lyderiui neblogai talkino Klay Thompsonas (21 tšk.), Draymonas Greenas ir Harrisonas Barnesas (po 14 tšk.), Shaunas Livingstonas (11 tšk. ir 8 rez. perdav.) ir Marreeesas Speightas (10 tšk.).

Aikštės šeimininkai įveikė „Thunder“ komandą trečią kartą šį sezoną iš tiek pat galimų.

Oklahomos ekipos, kuri po NBA „Visų žvaigždžių“ dienos renginiams skirtos pertraukos, pralaimėjo jau šeštas rungtynes iš aštuonerių pastarųjų, gretose išsiskyrė Kevinas Durantas (32 tšk.), Russellas Westbrookas (22 tšk.) ir Ispanijos rinktinės atstovas Serge'as Ibaka (20 tšk.). Beje, K. Durantas suklydo net 9 kartus. Iki savo paties antirekordo (10) jam pritrūko labai nedaug.

Los 3 triples mágicos de Stephen Curry y un brutal roto a Durant. Simplemente magia https://t.co/lgMM3YYybp pic.twitter.com/k3A2eS7lLS— AS NBA (@AS_NBA) March 4, 2016

Svečiai trečio kėlinio viduryje dar pirmavo 71:80, bet „Warriors“ perėmė iniciatyvą ir pergalingai baigė dvikovą, ypač sėkmingai sužaidę lemiamą ketvirtą kėlinį.

„Golden State“ klubas yra Vakarų konferencijos ir absoliutus lygos lyderis, kuris pirmas užsitikrino vietą atkrintamose varžybose. Oklahomos atstovai yra trečioje pozicijoje Vakarų konferencijoje.

At 55–5, the @warriors remain a game ahead of the Bulls in their quest for 73. SI’s tracker: https://t.co/07rA5zGjZJ pic.twitter.com/FSNBvRWKPU— SI NBA (@si_nba) March 4, 2016

Rezultatas:

„Golden State Warriors“ (55/5) - Oklahomos „Thunder“ (42/20) - 121:106 (29:28, 25:28, 19:22, 39:23).

GSW: Stephenas Curry 33 (37 min. 4 atk. kam., 4 rez. perdav., 7/10 dvitaškiai, 5/15 tritaškiai ir 4/5 baudos), Klay Thompsonas 21, Draymonas Greenas ir Harrisonas Barnesas po 14, Shaunas Livingstonas 11 (8 rez. perdav.), Marreeesas Speightas 10, australas Andrew Bogutas 7, brazilas Leandro Barbosa 6, brazilas Andresonas Varejao 3, Andre Iguodala 2 taškai.

„Thunder“: Kevinas Durantas 32 (10 atk. kam., 9 rez. perdav., 9 klaid., 11/16 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai, 10/11 baudos), Russellas Westbrookas 22 (7 rez. perdav., 1/8 tritaškiai), Serge'as Ibaka 20, Kyle'as Singleris 9, turkas Enesas Kanteras ir Dionas Waitersas po 6, Randy Foe ir Andre Robersonas po 4, Stevenas Adamas 3 taškai.

#🏀facts

A photo posted by NBA on ESPN (@nbaonespn) on Mar 3, 2016 at 1:17pm PST

San Antonijaus „Spurs“ klubas svečiuose 94:86 (22:26, 23:20, 23:22, 26:18) įveikė Naujojo Orleano „Pelicans“ komandą. Nugalėtojams Kahwi Leonardas per 39 minutes pelnė 30 taškų (6/12 dvitaškiai, 6/10 tritaškiai) ir atkovojo 11 kamuolių.

„Spurs“ ekipa šventė 52-ą sezono pergalę ir 23-ą laimėjimą išvykoje, kai tuo metu jų varžovai iš Naujojo Orleano tiek mačų yra laimėję iš viso.

Kiti rezultatai:

Naujojo Orleano „Pelicans“ (23/37) - San Antonijaus „Spurs“ (52/9) - 86:94 (26:22, 20:23, 22:23, 18:26).

Majamio „Heat“ (35/26) - Fynikso „Suns“ (15/46) - 108:92 (29:21, 28:22, 27:25, 24:24).

Dalaso „Mavericks“ (33/29) - Sakramento „Kings“ (23/35) - 101:104 (24:19, 21:31, 24:23, 32:31).

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (15)