„Chimki“: Krešimiras Lončaras 19 (6 atk. kam.), Zoranas Planiničius 18 (6 rez. perd.), Vitalijus Fridzonas 12, Thomas Kelati 11 taškų.

„Nižnyj Novgorod“: Michalas Ignerskis 17 (8 atk. kam.), Ivanas Pauničius 15, Semionas Antonovas 11 (7 atk. kam.).

A grupėje rungtyniauja ir Kauno „Žalgirio“ (5-6) klubas.

„Uniks“ klubas nepasigailėjo „Kalev/Cramo“ krepšininkų

Eilinę pergalę čempionato A grupėje iškovojo Kazanės „Uniks“ (12-1) klubas. Jis namuose 100:55 (33:13, 21:17, 22:19, 24:6) nepasigailėjo Talino „Kalev/Cramo“ (1-11) krepšininkų.

„Uniks“: Nathanas Jawai'us 19, Henry Domercantas 16, Lynnas Greeras 16 (8 rez. perd.), Piotras Gubanovas 11, Kelly McCarty 10 taškų (8 atk. kam.).

„Kalev/Cramo“: Reimo Tammas 16, Gregoras Arbetas 14 taškų (8 atk. kam.).

R.Alijevo perėjimas į Samaros klubą paženklintas dramatiška pergale prieš buvusią ekipą

Rolandas Alijevas atvyko į Samarą, kur jo dabartinis atstovaujamas „Krasnyje Krylja“ (6-7) klubas iškovojo sudėtingą pergalę prieš buvusią Kijevo „Budivelnyk“ (4-8) komandą.

Rusijos ekipa A grupės rungtynėse tik po dviejų pratęsimų 90:89 (14:12, 19:22, 19:17, 19:20, 9:9, 10:9) įveikė ukrainiečius su Michailu Anisimovu.

R. Alijevas per kiek daugiau nei 28 minutes pelnė 6 taškus (2/4 dvitaškiai, 0/2 tritaškiai, 2/2 baudos), atkovojo kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, 2 kartus pažeidė taisykles ir sykį suklydo.

M. Anisimovas per 23 minutes pelnė 3 taškus (1/7 dvitaškiai, 1/2 baudos), atkovojo 5 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, 3 kartus prasižengė ir 4 sykius suklydo.

„Krasnyje Krylja“: Draganas Labovičius 19 (9 atk. kam.), Aaronas Milesas 17 (6 atk. kam., 6 rez. perdav., 5 per. kam.), Lonnielas Rushas 16, Jevgenijus Kolesnikovas 13, Jurijus Vasiljevas 10 taškų (6 atk. kam.).

„Budivelnyk“: Suadas Sehovičius 26, Andrejus Agafonovas 17, Dmitrjus Zabirčenka 16, Jackas McClintonas 11 taškų (6 atk. kam., 5 klaid).

B grupėje Minsko „Minsk-2006“ klubas namuose pralaimėjo Sankt Peterburgo „Spartak“ komandai rezultatu 66:88 (15:24, 16:23, 15:15, 20:26). Šioje grupėje žaidžia ir Vilniaus „Lietuvos rytas“.

Minsko komandos puolėjas Justas Sinica per 27 minutes pelnė 2 taškus (1/3 dvitaškiai, 0/3 tritaškiai), atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį, kartą suklydo ir prasižengė 2 sykius.

„Minsk-2006“: Aleksejus Trascineckis 15, Justinas Knoxas 14, Bobby Mazepo ir Courtney Eldridge'as po 10 taškų.

„Spartak“: Vladimiras Dragicevičius 21, Vasilijus Zavorujevas 18, Miha Zupanas 16, Aleksejus Kotiševskis 12, Pavelas Sergejevas 11, Anatolijus Kaširovas 4 taškai.