M. Kalnietis šiose rungtynėse aikštėje praleido 12 minučių, įmetė 2 taškus (1/1 dvit.), atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir kartą suklydo.

Nugalėtojus į pergalę vedė Janis Timma ir Robertas Lowery, kurių sąskaitose atitinkamai 19 ir 18 taškų.

Šeimininkų gretose išsiskyrė Krunoslavas Simonas surinkęs 19 taškų, Richardas Hendrixas pridėjo 14 taškų.

***

Kazachstano čempionas Astanos „Astana“ (10/14) klubas, kurį treniruoja Ramūnas Butautas, net 20 taškų skirtumu 87:67 (20:21, 14:20, 22:16, 31:10) nugalėjo Kazanės „Uniks“ (15/9) krepšininkus iš Rusijos.

Aikštės šeimininkai žaidimo kontrolę perėmė po ilgosios pertraukos, o ketvirtajame kėlinyje ėmė triuškinti varžovus.

Nugalėtojams 17 taškų pelnė Nikas Caneras-Medley (5 atk. kam.), 15 – J'Covanas Brownas (5 atk. kam.), 14 – Lukša Andričius (4/5 dvit.), po 12 – Jerry Johnsonas (8 rez. perd.) ir Rašidas Mahalbašičius.

Svečių gretose išsiskyrė atitinkamai 24 ir 14 taškų surinkę Keithas Langfordas (3/5 trit.) ir Kostas Kaimatoglou (9 atk. kam.). D'oro Fischerio sąskaitoje – 10 taškų, 5 atkovoti kamuoliai ir 2 blokuoti metimai.

***

Triuškinančią pergalę iškovojo Rimo Kurtinaičio vadovaujama Maskvos srities „Chimki“ (20/3) komanda, kuri savo žiūrovų akivaizdoje 95:54 (28:8, 22:21, 22:14, 23:11) nepasigailėjo Samaros „Krasnye Krylja“ (6/17) krepšininkų.

„Chimki“: T. Honeycuttas (5/7 dvit.) 15, M. Sheleketo (3/4 trit.) ir V. Claveras po 14, J. Augustine'as 11, P. Davisas 10, T. Rice'as ir R. Pateevas po 9 taškus.

„Krasnye Krylja“: D. Arteshinas ir A. Glazunovas po 12, V. Zaryazhko ir S. Toporovas po 6 taškus.

Portalo Eurobasket.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško portalo sutikimo draudžiama.