Į pergalę „Grissin Bon“ komandą vedė įspūdingai sužaidęs D. Lavrinovičius. Veteranas per 23 minutes pelnė 20 taškų (7/9 dvit., 1/2 trit., 3/4 baud.), atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 2 sykius suklydo, išprovokavo 3 ir užsidribo 4 pražangas bei surinko 15 naudingumo balų.

Prie Emilijos Redžo ekipos pergalės svariai prisidėjo ir R. Kaukėnas. Gynėjas per taip pat 23 minutes pelnė 10 taškų (3/6 dvit., 1/3 trit., 1/1 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 3 ir užsidirbo 4 pražangas, 4 sykius suklydo ir surinko 7 naudingumo balus.

Tuo metu „Emporio Armani“ į pergalę bandė atvesti M. Kalnietis. Įžaidėjas per 24 minutes įmetė 15 taškų (2/4 dvit., 2/5 trit., 3/5 baud.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 4 ir užsidirbo 2 pražangas, kartą suklydo ir surinko 15 naudingumo balų.

Dabar serijoje iki keturių pergalių „Grissin Bon“ ekipa atsilieka 1-2. Ketvirtosios serijos rungtynės vyks ketvirtadienį taip pat „Grissin Bon“ aikštelėje.

„Grissin Bon“: Darjušas Lavrinovičius 20, Amedeo Della Valle 17, Rimantas Kaukėnas ir Derekas Needhamas po 10.

„Emporio Armani“: Krunoslavas Simonas 15, Mantas Kalnietis ir Jamelas McLeanas po 13.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (4)