Rungtynių pradžioje aikštelėje vyravo chaotiškas žaidimas. Į pirmuosius 5 varžovų taškus atsakymą rado Paulius Jankūnas ir Augusto Limos puolime atkovotą kamuolį tritaškiu pavertęs Leo Westermannas. Po A. Limos dėjimo „Žalgiris“ pirmavo 7:5, bet netrukus jau buvo besivejančiųjų vaidmenyje. Dažnai klydusiems ir netaikliai atakavusiems kauniečiams pirmajame kėlinyje taškus dar pelnė Antanas Kavaliauskas ir baudą pataikęs P. Jankūnas – 10:17.

Antrąjį kėlinį taikliu tritaškiu iš kampo pradėjo Brockas Motumas, netrukus iš tos pačios vietos tinklelį skrodė ir A. Milaknio metimas – 16:19. Milas smeigė dar vieną tolimą bombą (19:22), B.Motumas varžovą apžaidė nugara (21:24), bet netrukus žalgiriečių puolimas vėl ėmė strigti ir „Umana Reyer“ nutolo 21:33. Tylą nutraukė P. Jankūno dvitaškis, tritaškį įmetė Lukas Lekavičius, o antrąjį kėlinį užbaigė taiklios Renaldo Seibučio baudos – 28:36.

Iškart po didžiosios pertraukos A .Lima pelnė 4 taškus (32:38). Anksti varžovus pražangų limitą viršyti privertę žalgiriečiai tapo dažni svečiai prie baudų metimo linijos: P. Jankūnas ir L. Westermannas įmetė po 1 baudą, E. Ulanovas – abi. Po A.Limos netaiklaus antrojo baudos metimo kamuolį atkovojo B. Motumas ir pats užbaigė ataką „2+1“ – 40:43. „Umana Reyer“ ir toliau pažeidinėjo taisykles, o tikslą pasiekė L. Westermanno ir L.Lekavičiaus baudų metimai. Galiausiai L.Lekavičius įmetė ir iš žaidimo bei kitoje atakoje po krepšiu surado A.Kavaliauską, kuris vėliau pridėjo ir baudos metimą (49:47). Trečiąjį kėlinį dvitaškiu užbaigė B. Motumas – 51:51.

Paskutinįjį kėlinį taikliu metimu iš trijų taškų zonos pradėjo tas pats B. Motumas. Netrukus A. Limos dėjimas drebino varžovų krepšį, o Pauliaus Valinsko tritaškis didino „Žalgirio“ persvarą – 59:53. „Umana Reyer“ priartėjus (60:58), A. Milaknis įsūdė tritaškį, A. Lima pelnė dar du taškus, baudas sumetė L.Lekavičius – 67:58.

Antrąjį kėlinį taikliu tritaškiu iš kampo pradėjo Brockas Motumas, netrukus iš tos pačios vietos tinklelį skrodė ir Artūro Milaknio metimas – 16:19. Milas smeigė dar vieną tolimą bombą (19:22), B. Motumas varžovą apžaidė nugara (21:24), bet netrukus žalgiriečių puolimas vėl ėmė strigti ir „Umana Reyer“ nutolo 21:33. Tylą nutraukė P.
Jankūno dvitaškis, tritaškį įmetė Lukas Lekavičius, o antrąjį kėlinį užbaigė taiklios Renaldo Seibučio baudos – 28:36.

Iškart po didžiosios pertraukos A. Lima pelnė 4 taškus (32:38). Anksti varžovus pražangų limitą viršyti privertę žalgiriečiai tapo dažni svečiai prie baudų metimo linijos: P. Jankūnas ir L. Westermannas įmetė po 1 baudą, E. Ulanovas – abi. Po A. Limos netaiklaus antrojo baudos metimo kamuolį atkovojo B. Motumas ir pats užbaigė ataką „2+1“ – 40:43. „Umana Reyer“ ir toliau pažeidinėjo taisykles, o tikslą pasiekė L. Westermanno ir L.Lekavičiaus baudų metimai. Galiausiai L.Lekavičius įmetė ir iš žaidimo bei kitoje atakoje po krepšiu surado A.Kavaliauską, kuris vėliau pridėjo ir baudos metimą (49:47). Trečiąjį kėlinį dvitaškiu užbaigė B. Motumas – 51:51.

Paskutinįjį kėlinį taikliu metimu iš trijų taškų zonos pradėjo tas pats B.Motumas. Netrukus A. Limos dėjimas drebino varžovų krepšį, o Pauliaus Valinsko tritaškis didino „Žalgirio“ persvarą – 59:53. „Umana Reyer“ priartėjus (60:58), A. Milaknis įsūdė tritaškį, A. Lima pelnė dar du taškus, baudas sumetė L.Lekavičius – 67:58.