Aštuntose Italijos čempionato rungtynėse „Betaland“ iškovojo ketvirtą pergalę. Ją lėmė likus žaisti dvi sekundes Simo pelnytas dvitaškis metimas.

S. Jasaitis žaidė 31 minutę ir pelnė 18 taškų (3/5 dvit. met., 3/5 trit. met., 3/3 baudų met.), atkovojo 4 kamuolius.

Kapo d'Orlando komandai 15 taškų pelnė Alexas Oriakhi. Turino klubui Stefano Mancinelli surinko 17 taškų.

Trečią pergalę iškovojo Avelino „Sidigas“ ekipa su Benu Veikalu, savo aikštėje po pratęsimo 83:81 (19:13, 21:22, 17:16, 16:22) palaužusi Brindizio „Enel“ klubą.

Šio sezono rezultatyviausias rungtynes sužaidęs B. Veikalas per 38 min. pelnė 19 taškų (7/8 dvit. met., 1/5 trit. met., 2/2 baudų met.). Lietuvis taip pat atkovojo 2 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.