Vyriausiojo trenerio Billy Donovano pasitikėjimo sulaukė Domantas Sabonis, sužaidęs antrą didžiausią minučių skaičių savo NBA karjeroje. Per 34 minutes Domas surinko 2 taškus (0/6 met., 0/1 trit., 2/2 baud.), 6 atkovotus kamuolius ir 2 blokus.

Nepaisant pro šalį šaudytų metimų, džiugesį kelia skaičius „0“ lietuvio klaidų statistikoje. Per pastarąsias trejas rungtynes net 12 kamuolių praradęs D. Sabonis sugebėjo sėkmingai reabilituotis ir nesuklysti nė sykio.

Dar vienas įspūdingas rungtynes sužaidė Russellas Westbrookas, ketvirtajame kėlinyje ėmęsis iniciatyvos ir sugebėjęs sukurti komandai pakankamą persvarą rungtynių pabaigoje. Ne ką prasčiau pasirodė Victoras Oladipo, surinkęs antrąjį dvigubą dublį šiame sezone, ir Andre Robersonas, dvigubą dublį surinkęs tik antrą kartą savo karjeroje.

Viena pagrindinių „Thunder“ pergalės priežasčių tapo sėkminga kova dėl atšokusių kamuolių – kovą po lentomis šeimininkai laimėjo 56:44.

„Thunder“: Russellas Westbrookas 42 (16/34 met.), Victoras Oladipo 24 (13 atk. kam.), Andre Robersonas 14 taškų (11 atk. kam.).

„Trail Blazers“: Damianas Lillardas 27, C.J. McCollumas 19, Masonas Plumlee 13, Allenas Crabbe 10 taškų.

Oklahomos klubas pergalės dėka išlygino tarpusavio reguliariojo sezono serijos rezultatą – 1:1.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (30)