Utenos krepšininkams, kuriuos treniruoja Antanas Sireika, kelią į kitą etapą atvėrė tik tai, kad šis pralaimėjimas buvo mažesniu nei 22 taškų skirtumu, kadangi pirmas šių komandų rungtynes Utenoje rezultatu 104:82 laimėjo „Juventus“.

Per 12 rungtynių iškovojęs 7 pergales, „Juventus“ D grupėje žengia 4-oje pozicijoje, o 5 kartus laimėję kroatai užima 5-ą vietą (5/7).

Mūsiškiai antrame kėlinyje turėjo net 13 taškų persvarą (27:40), bet paskutinį ketvirtį pradėjo atkarpa 1:19 ir jau atsiliko nuo kroatų (73:60). Laimė, „Cibona“ krepšininkams pasiekti +22 taškų pranašumą neužteko laiko, nors vienu metu nelabai daug ir trūko (79:63, likus 2:44 min.).

Rezultatas:

„Cibona“ – „Juventus“ – 81:72 (21:20, 14:22, 19:17, 27:12).

„Cibona“: Željko Šakičius 21 (6 atk. kam., 2/7 dvitaškiai, 4/7 tritaškiai, 5/6 baudos), Scottie Reynoldsas 18 (9 rez. perdav., 1/5 dvitaškiai, 4/5 tritaškiai, 4/6 baudos) ,Nikas Slavica 14 (6 atk. kam., 5/13 dvitaškiai, 4/7 baudos), Nebojša Joksimovičius 9, Luka Žoričius 8, Domagojus Bošnjakas 5, Paolo Marinelli 4, Emiras Sulejmanovičius 2 taškai.

„Juventus“: Vytautas Šulskis 15 (5 atk. kam., 4 rez. perdav., 4/5 dvitaškiai, 1/4 tritaškiai, 4/6 baudos), Jamaras Diggsas 12 (8 rez. perdav., 3/7 dvitaškiai, 2/4 tritaškiai, 0/1 baudos), Gytis Sirutavičius 11 (2/3 dvitaškiai, 2/6 tritaškiai, 1/2 baudos), Vaidas Čepukaitis (11 atk. kam., 5/9 dvitaškiai) ir Ovidijus Galdikas (3/4 dvitaškiai, 4/7 baudos) po 10, Valdas Vasylius 6, Dovis Bičkauskis 3 taškai. Aaronas Bestas (7:19) ir Spenceris Parkeris (3:19) taškų nesurinko.

Rungtynių eiga

Nors beveik visą pirmą kėlinį iniciatyva priklausė uteniškiams (11:12, 13:18, 19:20), bet po 10 min. „Cibona“ pirmavo – 21:20.

Antras ketvirtis prasidėjo Dovio Bičkauskio netaikliomis baudomis, bet „Juventus“ spurtavo 0:12, kai iš vidutinio nuotolio pataikė Vytautas Šulskis, įdėjo Vaidas Čepukaitis, po krepšiu prasiveržė ir tritaškį įmetė Gytis Sirutavičius bei iš toli įšovė D. Bičkauskis (21:32). Įpusėjus kėliniui svečiai už Utenos buvo laimėję atkarpą 2:17. „Juventus“ įtikinamai pirmavo (27:40), bet tada „Cibona“ spurtavo 8:0 ir pavojingai priartėjo (35:40). Po 20 min. kovos „Juventus“ pirmavo – 35:42.

Trečias kėlinys vyko lygioje kovoje, bet pranašumas nuolat priklausė „Juventus“ (41:48, 46:53, 49:56, 51:59). Po 30 min. uteniškiai didelės grėsmės dar nejautė – 54:59.

Lemiamą ketvirtį „Juventus“ pradėjo tragiškai ir, tarsi, nenorėdami laimėti pralaimėjo atkarpą 1:19. Mūsiškiai neįmetė iš po krepšio, nepataikė baudų ir tritaškių, o kroatai įgijo 13 taškų persvarą (73:60, likus 4:14 min.). Pagaliau pataikė Jamaras Diggsas (73:62). Ovidijus Galdikas įmetė tik vieną baudą (75:63, likus 2:44). „Cibona“ tiesiog smaginosi puolime (79:63). Uteniškių laimė, kad J. Diggsas pataikė tritaškį su pražanga, bet baudos neįmetė (79:66, likus 1:10). „Juventus“ pralaimėjo mūšį (72:81), bet ne karą ir pateko į kitą turnyro etapą.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (6)