Lemiamose trečiose serijos rungtynėse namuose žaidę tauragiškiai pergalę šventė rezultatu 72:69 (24:19, 22:27, 16:7, 10:16). Pirmoje mačo pusėje ekipos žengė koja kojon. Iki ilgosios pertraukos pirmaujanti komanda keitės net 11 kartų. Tačiau jau nuo trečio ketvirčio šeimininkai surengė spurtą ir prieš lemiamą kėlinuką turėjo jau 14 taškų persvarą.

Ukmergiškiai rungtynių pabaigoje metė paskutines jėgas žūtbūtinam mūšiui, tačiau vietos sirgalių triukšmingai palaikomas Tauragės krepšinio klubas atsilaikė ir penktą sezoną iš eilės žengė į didįjį RKL finalą.

Šiose rungtynėse nugalėtojams daugiausiai taškų pelnė Aivaras Kvedaravičius – 17. Vilius Šumskis pridėjo 15.

Ukmergės komandos gretose geriausiai pasirodė Paulius Joneliūnas, pelnęs 17 taškų. Modestas Gilys įmetė 15.

Prieš tai dvejas rungtynes Tauragės KK laimėjo rezultatais 62:55 ir 86:69.

Kitose pusfinalio rungtynėse, Gargždų sporto centro komanda savoje aikštėje priėmė Kauno r. „Omegą“. Šios poros serijoje iki tol rezultatas buvo lygus – 1:1.

Žingsnį arčiau finalo šiame susitikime žengė kauniečiai. Reguliariojo sezono nugalėtojus po atkaklios kovos jie palaužė rezultatu 82:75 (23:18, 26:22, 13:23, 20:12).

Dar pirmoje rungtynių pusėje svečiai buvo susikrovę solidžią 18 taškų persvarą. Po ilgosios pertraukos grįžę gargždiškiai surengė spurtą ir grąžino intrigą. Iki pat paskutinės lemiamo ketvirčio minutės virė atkakli kova, o pirmaujanti komanda pasikeitė 10 kartų. Visgi mačo pabaigą kaip iš natų sužaidę ir spurtą 10:0 surengę kauniečiai išsivežė pergalę.

„Omegos“ gretose rezultatyviausias buvo Remigijus Sugintas, surinkęs 24 taškus. Robertas Bitinas pelnė 17.

Gargždų komandoje daugiausiai taškų pelnė Vaidotas Pečiukas – 24. Mantas Tomaševičius pridėjo 18.

Tai buvo antras kartas, kai „Omega“ palaužia Gargždus jų pačių tvirtovėje. Prieš tai kauniečiai šventė pergalę 88:69, tačiau neatsilaikė namuose 67:74.

Ketvirtos šios poros rungtynės vyks šeštadienį (balandžio) 1 dieną „Omegos“ aikštėje. Mačą tiesiogiai transliuos DELFI TV.

Natural Pharmaceuticals-RKL A diviziono finalai vyks balandžio 12-26 dienomis.

RKL B divizione ketvirtadienį buvo sužaistos pirmos ketvirtfinalio etapo rungtynės. Serijoje iki 2 pergalių Stakliškių „Guosta“ 93:76 palaužė Kupiškio KK „Kupiškis“, Trakų „TonyResort“ įveikė Kelmės „Kelmę“ 86:77, Radviliškio „KK Radviliškis-ŠSPC“ nugalėjo Pakruojo „Pakruojį“ 66:62, o Kėdainių „SC-Nevėžis“ sutriuškino Alytaus SRC-„Dzūkiją“ 102:61.