Rungtynes kur kas sėkmingiau pradėjo svečiai, kurie jau pirmajame kėlinyje įgijo dviženklį pranašumą (26:15). Visos bėdos Vitorijos ekipai prasidėjo antrajame ketvirtyje. Per jį Badalonos komandos puolimo mašina pelnė 36 taškus ir ilsėtis išėjo jau būdama priekyje – 51:43.

Baskų bėdos tęsėsi ir po pertraukos. 31-ąją mačo minutę po taiklaus Luka Bogdanovičiaus dvitaškio „DKV Joventut“ persvara buvo šoktelėjusi iki 19 taškų (88:69). Bet svečiai nepasidavė ir laimėję tarpsnį spurtu 14:2 sumažino savo atsilikimą 7 (90:83), o 38-ąją minutę ir iki 3 taškų (100:97). Visgi labiau priartėti svečiams nebepavyko, o taikliai baudas mačo pabaigoje metę Badalonos krepšininkai iškovojo pergalę.

Nugalėtojams S. Jasaitis per 23 minutes pelnė 7 taškus (2/5 dvitaškių, 0/2 tritaškių, 3/4 baudų), atkovojo 4 ir perėmė 1 kamuolį bei 2 kartus prasižengė.

„DKV Joventut“: Edu Hernandezas-Sonseca 24 (10 atk. kam.), Demondas Malletas 17, Pau Ribasas 12, Henkas Norelas 10, Ferranas Lavina 8.

„Tau Ceramica“: Tiago Splitteris 23, Mirza Teletovičius ir Igoris Rakočevičius po 18, Sergi Vidalis ir Pablo Prigioni (8 rez. perd.) po 11, Fernando San Emeterio 10.

Sunkią pirmąją pergalę D grupėje iškovojo Milano „Armani Jeans“ komanda. Ji savo žiūrovų akivaizdoje 77:73 (18:17, 18:21, 26:18, 15:17) parklupdė Aleksandro Trifunovičiaus treniruojamus Atėnų „Panionios“ krepšininkus.

39-ąją mačo minutę po dviejų taiklių Ioannio Kalampokio baudų „Panionios“ ekipai buvo pavykę persverti rezultatą savo naudai (73:72), tačiau netrukus Masonas Rocca pelnė 5 taškus be atsako ir Milano klubas pabėgo į priekį nebepavejamai.

Nugalėtojų gretose Mindaugas Katelynas per 5 aikštėje praleistas minutes prametė vienintelį mestą tritaškį ir taškų nepelnė, tačiau 2 kartus prasižengė.

„Armani Jeans“: Davidas Hawkinsas 18, Masonas Rocca 16 (10 atk. kam.), Michaelas Hallas 14, Jobey Thomasas 10.

„Panionios“: Aaronas Milesas 16, Miroslavas Raitsevitas 14, Lonny Baxteris 15 (12 atk. kam.), Branko Cvetkovičius 10, Ivanas Zoroski 8.

Į vyriausiojo trenerio postą sugrįžęs Pini Gershonas neišgelbėjo Tel Avivo „Maccabi“ komandos nuo pralaimėjimo. Žydai A grupės mače savo aikštelėje 73:80 (20:28, 20:16, 21:18, 12:18) nusileido Malagos „Unicaja“ krepšininkams.

Po trijų kėlinių komandas skyrė vos vienas taškas (62:61), tačiau paskutinįjį ketvirtį „Unicaja“ pradėjo spurtu 10:3 ir susikrovė saugų 8 taškų pranašumą (72:64).

Nors mačo pabaigoje Omri Casspi buvo sumažinęs svečių atotrūkį iki 4 taškų (77:73), bet taikliai baudų metimus metę „Unicaja“ krepšininkai iškovojo pergalę 7 taškų skirtumu.

„Maccabi“: Carlosas Arroyo 14, Marcusas Brownas 13, Talis Buršteinas 12, Lioru Eliyahu 11, Omri Casspi 8.

„Unicaja“: Thomasas Kelati 23, Carlosas Jimenezas 15, Boniface‘as N‘Dongas 11, Omaras Cookas 10 (7 rez. perd.), Jiri Welschas 8.

Kiti rezultatai:

A grupė

Le Mano „Sarthe Basket“ - Pirėjo „Olympiakos“ 93:98 po pratęsimo (29:19, 23:22, 21:27, 14:19, 6:11)

„Sarthe Basket“: Dewarickas Spenceris 19, Davidas Bluthenthalis 18, J. P. Batista ir Brianas Chase‘as po 16, Alainas Koffi 10 (10 atk. kam.).

„Olympiakos“: Lynnas Greeras 26 (5/5 tritaškių, 4 per. kam.), Yotamas Halperinas 15, Zoranas Ercegas 12, Ioannis Bourousis 11 (11 atk. kam.), Joshas Childressas 8.

C grupė

Liublianos „Union Olimpija“ - Berlyno „Alba“ 77:69 (28:19, 15:13, 17:12, 17:25)

„Union Olimpija“: Miha Zupanas 19, Mirza Sarajlija 13, Sašo Ožboltas 8.

„Alba“: Rashadas Wrightas 19, Ansu Sesay 15, Immanuelis McElroy 9.

Romos „Lottomatica“ - Stambulo „Fenerbahce Ulker“ 76:67 (19:14, 18:16, 17:15, 22:22)

„Lottomatica“: Andre Hutsonas 26 (8 išpr. praž.), Sani Becirovičius (7 rez. perd.) ir Rodrigas De La Fuente (11 atk. kam.) po 11.

„Fenerbahce Ulker“: Mirsadas Turkčanas 21 (14 atk. kam.), Oguzas Savasas 10.