Mantas Kalnietis rungtynes pradėjo starto penkete ir nugalėtojams per 23 minutes pelnė 4 taškus (2/2 dvit., 0/2 trit.), atkovojo kamuolį, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, išrašė bloką, 2 sykius prasižengė ir pats išprovokavo 2 varžovų pražangas bei surinko 10 naudingumo balų.

Itin įspūdingą reidą 30-metis gynėjas atliko ketvirtajame kėlinyje, kuomet kamuolį persimetęs pro nugarą išmaudė net keturis gynėjus ir atliko idealų perdavimą Alessandro Gentilei, kuris ataką užbaigė dviem taškais su pražanga.

Cosa ha fatto Mantas Kalnietis? Da dove è passata? 🏀👀 #MacronSupercoppa2016 pic.twitter.com/HrwBkY6wT5— Lega Basket Serie A (@LegaBasketA) September 24, 2016

Milano komandoje rezultatyviausias buvo 18 taškų pelnęs Krunoslavas Simonas. 17 pridėjo Rakimas Sandersas, 15 – Richardas Hickmanas, 13 – Zoranas Dragičius.

„Vanoli“ ekipai 18 taškų įmetė Elstonas Turneris, 14 – Fabio Mianas, 12 – Raphaelis Gaspardo.

Finale, kuris bus žaidžiamas sekmadienį nuo 19.15 val., „Emporio Armani“ susitiks su Avelino „Sidigas“ krepšininkais, kurie dėka Joe Raglando tolimo šūvio paskutinę sekundę 74:72 nokautavo Emilijos Redžo „Grissin Bon“ komandą.

Lemiamą mūšį dėl Italijos Supertraurės „Emporio Armani“ žais jau ketvirtą kartą klubo istorijoje. Tiesa, iki šiol visi bandymai laimėti trofėjų buvo nesėkmingi.

Il canestro decisivo di Joe Ragland, che trascina la @ScandoneBasket in finale di #MacronSupercoppa2016! 🏀👀 pic.twitter.com/QkRNylVyJU— Lega Basket Serie A (@LegaBasketA) September 24, 2016

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (25)