Per 25 minutes M. Griškėnas pataikė 2 tritaškius iš 3, 5 dvitaškius iš 8 bei visus 3 baudų metimus. Sėkmingiau už Lietuvos krepšininką žaidusio Johnello Smitho sąskaitoje - 21 taškas.

Pergalingai sezoną pradėjo dviejų lietuvių atstovaujama Noršiopingo „Dolphins“ ekipa, namuose 101:77 (25:23, 18:16, 25:16, 33:22) sutriuškinusi Jemtlando KFUM komandą su Evaldu Žabu.

Povilas Šakinis į svečių krepšį įmetė 16 taškų, per 21 minutę pataikęs 2 tritaškius iš 3, 3 dvitaškius iš 8 bei visus 4 baudų metimus. Be to, po krepšiais jis sugriebė 5 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, kartą suklydo bei dukart prasižengė.

Kukliausias į pergalė buvo Petro Baločkos indėlis - 2 (dvitaškiai 1/4) taškai, gynyboje atkovotas kamuolys, rezultatyvus perdavimas ir klaida (10 min.).

E. Žabas svečiams pelnė 15 taškų, gynyboje sugriebė 3 ir perėmė 2 kamuolius, po triskart suklydo bei prasižengė. Per 22 minutes lietuvis pataikė 2 tritaškius iš 5, 3 dvitaškius metimus iš 7 bei 3 baudų metimus iš 4.

Sėkmingiau už E. Žabą svečių ekipoje rungtyniavo tik Brynjaras Bjornssonas - 21 taškas.