Konkursas „Karavanas“:
mergaitės
Nugalėtoja – Gintarė Katkutė (Plungės sporto mokykla, 26 dalyviai);
berniukai
Nugalėtojas – Žygimantas Jocys (Plungės sporto mokykla, 28 dalyviai);
Jaunutės (merginos)
Nugalėtoja – Rūta Skukauskaitė (Panevėžio kūno kultūros ir sporto centras, 25 dalyvės);
Jaunučiai (vaikinai)
Nugalėtojas – Andrius Graikšas (Klaipėdos Vlado Knašiaus krepšinio mokykla, 34 dalyviai);
Jaunės (merginos)
Nugalėtoja – Rita Žilinskaitė (Alytaus sporto ir rekreacijos centras, 25 dalyvės);
Jauniai (vaikinai)
Nugalėtoja – Benas Bagdonavičius (Panevėžio kūno kultūros ir sporto centras, 28 dalyviai);
Konkursas „Baudukas“
Vaikai (mergaitės)
Nugalėtoja – Almina Zavackytė (Panevėžio kūno kultūros ir sporto centras, 26 dalyvės);
Vaikai (berniukai)
Nugalėtojas – Žydrūnas Jurgutis (Klaipėdos Vlado Knašiaus krepšinio mokykla, 30 dalyvių);
Konkursas „Slalomas“:
Merginos
Nugalėtoja – Austė Macaitytė (Radviliškio sporto centras, 15 dalyvių).
Vaikinai
Nugalėtojas – Domantas Žičkus (Vilniaus krepšinio mokykla, 18 dalyvių).
Estafetė „Visi už vieną, vienas už visus“:
Merginos
Nugalėtojos – Alytaus sporto ir rekreacijos centro auklėtinės: Laura Petrauskaitė, Inga Brusokaitė ir Ugnė Montvilaitė (dalyvavo 12 komandų po 3 žaidėjas);
Vaikinai
Nugalėtojai – A. Sabonio krepšinio mokyklos auklėtiniai: Paulius Valinskas, Vaidas Kariniauskas ir Vidmantas Pavilionis (dalyvavo 16 komandų po 3 žaidėjus);
Konkursas „Taiklusis duetas – aš ir mano treneris“:
Trenerio ir mergaitės kategorijoje nugalėjo Pakruojo sporto centro duetas – trenerė Svetlana Milaknienė ir krepšininkė Erika Jareckaitė (dalyvavo 17 duetų);
Trenerio ir berniuko kategorijoje nugalėjo Kuršėnų sporto mokyklos duetas – treneris Juozas Staponkus ir krepšininkė Jurgita Griciūtė, nepabūgusi berniukų konkurencijos.
Konkursas „Trenerio šūvis“:
Gintaras Mazurevičius (Jonavos kūno kultūros ir sporto centras, iki pirmo pataikyto metimo, dalyvavo 5 treneriai);
Tritaškių konkursas
Merginos
Nugalėtoja Karolina Vitkauskaitė (Panevėžio kūno kultūros ir sporto centras, pataikė 12 metimų, 15 dalyvių);
Vaikinai
Nugalėtojas Vilius Škėma (Kauno krepšinio mokykla „Perkūnas“, pataikęs 11 metimų, 18 dalyvių);
Dėjimo į krepšį konkursas:
Nugalėtojas krepšininkas Mantas Kadzevičius (Š. Marčiulionio krepšinio akademija, 18 dalyvių).
Rungtynės „Rytai“ – „Vakarai“ 122:122:
Vaikai (mergaitės): 4:17;
Vaikai (berniukai): 14:13 (18:30);
Jaunutės (merginos): 17:11 (35:41);
Jaunučiai (vaikinai): 34:32 (69:73);
Jaunės (merginos): 6:22 (75:95);
Jauniai (vaikinai): 47:27 (122:122);
Naudingiausiais žaidėjais pripažinti:
Eglė Šikšniūtė (Klaipėdos Vlado Knašiaus krepšinio mokykla) ir Modestas Kumpys (Klaipėdos Vlado Knašiaus krepšinio mokykla).