Po nesėkmės pirmoje dvikovoje atsitiesę Steve'o Kerro auklėtiniai laimėjo visus kėlinius, o ketvirto pabaigoje pirmavo net 35 taškų skirtumu – 117:82.

Taikliais Klay Thompsono ir Draymondo Greeno tritaškiais susitikimą pradėję šeimininkai iškart atitrūko 6:0 ir buvo priekyje nuo pirmos minutės iki paskutinės.

„Warriors“ gretose vėl nesulaikomas buvo reguliariojo sezono MVP Stephenas Curry, kuris per 30 min. pelnė 28 taškus (4/7 dvitaškiai, 5/8 tritaškiai, 5/5 baudos).

Apskritai dviženklį taškų skaičių surinko net septyni GSW žaidėjai, kai „Thunder“ tai padaryti pavyko tik dviem – Kevinui Durantui (29 tšk.) ir Russellui Westbrookui (16 tšk.).

Primename, kad čempionų titulą ginantys „Kariai“ pirmą mačą namuose kiek nelauktai pralaimėjo 102:108.

Trečia komandų akistata vyks penktadienį Oklahomoje.

„Warriors“: Stephenas Curry 28 (4/7 dvitaškiai, 5/8 tritaškiai, 5/5 baudos), Klay Thompsonas 15, Andre Iguodala 14, Marreese'as Speightsas 13, Festusas Ezeli (5/5 dvitaškiai, 2/6 baudos), Harrisonas Barnesas 11, Draymondas Greenas 10 taškų.

„Thunder“: Kevinas Durantas 29 (9/14 dvitaškiai, 2/4 tritaškiai, 5/5 baudos), Russelas Westbrookas 16 (12 rez. perd.), Stevenas Adamsas 9 (10 atk. kam.), Dionas Waitersas 7, Enesas Kanteris 6 taškai.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (8)