Serijoje iki keturių pergalių Ouklando ekipa dabar jau pirmauja 3-1 ir penktas rungtynes žais savo aikštėje.

Dėl traumos ketverias ankstesnes rungtynes praleidęs 28-erių metų Stephenas Curry, sugrįžo su trenksmu: pelnė net 40 taškų (17 jų – per pratęsimą)! Jis rungtynes pradėjo ant atsarginių suolo, žaidė 37 min. ir pataikė 11 dvitaškių iš 16, 5 tritaškius iš 16 ir visas 3 baudas. Snaiperis dar atkovojo 9 kamuolius ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus. S. Curry antrą sezoną iš eilės bus išrinktas naudingiausiu NBA krepšininku (MVP). Beje, 17 taškų per pratęsimą – naujas NBA rekordas!

Lyderiui neblogai talkino Klay Thompsonas (23 tšk.), Darymondas Greenas (21 tšk.), Marreese'as Speightsas (11 tšk.) ir Harrisonas Barnesas (10 tšk.). Shaunas Livingstonui už ginčus su teisėju antrame ketvirtyje buvo skirtos dvi techninės pražangos ir jis buvo išvytas iš aikštės. Todėl didesnis krūvis netikėtai teko S. Curry.

Portlando klube, kuris išbarstė turėtą 16 taškų persvarą, rezultatyviausias ir naudingiausias buvo Damianas Lillardas (36 tšk. ir 10 rez. perdav.). C. J. McCollumas įmetė 24, Al-Farouqas Aminu – 18, Allenas Crabbe – 13, o Masonas Plumlee – 12 taškų.

Ketvirto kėlinio pabaigoje, kaip po M. Plumlee metimo rezultatas buvo lygus ir S. Curry, ir D. Lillardas prametė tritaškius ir komandoms teko žaisti pratęsimą.

Pirmus du susitikimus savo aikštėje „Golden State Warriors“ krepšininkai laimėjo 118:106 (37:17, 28:34, 28:22, 25:33) ir 110:99 (21:34, 30:25, 25:28, 34:12) ir tik trečioje dvikovoje Portlande 120:108 (22:28, 36:18, 35:34, 28:28) pajėgesni buvo „Trail Blazers“ krepšininkai. Beje, Portlando klubas vienintelis, kuris įveikė „karius“ du kartus šį sezoną.

Rezultatas:

Portlando „Trail Blazers“ – „Golden State Warriors“ – 125:132 (26:18, 41:39, 18:29, 26:25, 14:21), – po pratęsimo. Serija 1-3.

„Trail Blazers“: Damianas Lillardas 36, C. J. McCollumas 24, Al-Farouqas Aminu 18 (13 atk. kam.), Allenas Crabbe 13, Masonas Plumlee 12, Maurice'as Harklessas ir Edas Davisas po 8, Geraldas Hendersonas 6, Brianas Robertsas 0 taškų (4 min.).

GSW: Stephenas Curry 40, Klay Thompsonas 23, Darymondas Greenas 21 (7 blokai!), Marreese'as Speightsas 11, Harrisonas Barnesas 10, Andre Iguodala 7, Festus Ezeli 6, Shaunas Livingstonas ir brazilas Leandro Barbosa po 4, australas Andrew Bogutas ir Ianas Clarkas po 3 taškus.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (11)