Finale „Sūduvos“ lauks „Utenos“ ir „Hoptrans-Sirenų“ poros nugalėtoja.

Rungtynes 5:0 pradėjo Marijampolės „Sūduva“, o įpusėjus kėliniui po Andros Gabalytės tritaškio komandas skyrė jau 8 taškai (12:4). „Kibirkšties“ komandos vyr. trenerė iš karto paprašė minutės pertraukėlės, tačiau po jos vaizdas aikštelėje nesikeitė – vilnietės viena po kito prarasdavo kamuolius, o „Sūduva“ toliau didino savo pranašumą (17:4). Po pirmojo kėlinio užtikrintai pirmavo "Sūduva" 22:7.

Antrajame kėlinyje po I. Šalkauskės dvitaškio komandas jau skyrė 17 taškų (24:7). „Kibirkštis“ sugebėjo šiek tiek priartėti, o po S. Landry dvitaškio su pražanga, vilniečių deficitas ištirpo iki 12 taškų (39:27). Daugiau „Kibirkščiai“ pasiekti nepavyko, o prieš didžiąją pertrauką „Sūduva“ vis dar pirmavo – 42:29.

Antrąją rungtynių pusę su dviguba energija pradėjusios marijampolietės ėmė pavojingai tolti - tritaškiu metimu „Sūduvos“ taškų sąskaitą trečiajame kėlinyje atidarė Shanika Butler, vėliau Iveta Šalkauskė pridėjo 7 taškus be atsako, o „Kibirkšties“ komandos situacija švelnino tik taiklūs aukštaūgių dvitaškiai. Visgi, Vilniaus komanda nepajėgė atlaikyti aukšto „Sūduvos“ diktuojamo rungtynių tempo ir po Elos Bajorūnienės tritaškio atsiliko triuškinančiu rezultatu 57:35.

Antroje kėlinuko pusėje abiejų komandų puolimas ėmė strigti. Taškų badą pirmoji nutraukė „Kibirkštis“, kuri po dviejų sėkmingų atakų iš eilės sušvelnino savo atsilikimą 57:40. Po trijų kėlinių rezultatu 63:40 pirmavo „Sūduva“. Ketvirtajame kėlinyje „Sūduva“ toliau „bombardavo“ priešininkes bei lengvai prasibrovė į LKF finalą.

Rezultatyviausiai „Sūduvos“ gretose rungtyniavo Iveta Šalkauskė, pelniusi 21 tašką, Laura Svarytė pridėjo 12 taškų, Neringa Skadaitė – 11, dar po 9 taškus pelnė Andra Gabalytė ir Ela Bajorūnienė.

„Kibirkšties“ komandoje išsiskyrė 19 taškų pelniusi Daugilė Šarauskaitė, 10 taškų pridėjo Justina Kraujūnaitė.