VK įveikė MK

Vilniuje 12 taškų skirtumu 71:59 (23:18, 19:14, 18:19, 11:8) pergalę prieš Marijampolės kolegijos (MK) krepšininkus iškovojo Vilniaus kolegija (VK).

VK dar iki didžiosios pertraukos atitrūko dviženkle persvara - 42:32 ir iniciatyvos iš savo rankų jau nebepaleido.

VK ekipą į pergalę vedė Laurynas Kirlys, pelnęs 21 tašką, 11 taškų ir 11 atkovotų kamuolių prie pergalės prisidėjo Lukas Bankieta, 9 - Darius Stonkus, 7 - Marius Staniulis.

Iš MK ekipos išsiskyrė daugiau nei pusę - 31 tašką pelnęs Tomas Mušenkovas, 17 įmetė Vytautas Čėsna, 5 - Evaldas Černauskas.

VK studentai laimėjo kovą po krepšiais dėl atšokusių kamuolių (54:33), tačiau dažniau klydo (26:20).

KTU-2 neatsilaikė namuose

Kauno technologijos universiteto (KTU-2) antra ekipa namuose 65:86 (13:17, 12:26, 20:22, 20:21) nusileido Lietuvos sveikatos mokslų universiteto (LSMU) studentams. LSMU itin gerai sužaidė antrą kėlinį ir dar iki didžiosios pertraukos susikrovė 18 taškų pervarą - 43:25. Po šio šalto dušo KTU-2 ekipa nesugebėjo atsitiesti.

LSMU ekipos gretose rezultatyviausiai žaidė Robertas Ruzgaitis, pelnęs 23 taškus, 15 surinkoTautvydas Švedas, 14 - Rokas Ulvydas, 12 - Martynas Laukaitis.

Iš KTU ekipos dviženklį taškų skaičių pelnė tik du žaidėjai: Tautvydas Ilčiukas (11) ir Gediminas Naikauskas (10), Linvidas Juškevičius pelnė 9, o Laurynas Ribakas - 8 taškus.

LSMU ekipos krepšininkai laimėjo kovą po krepšiais dėl atšokusių kamuolių (51:40).

Palaužti čempionai

Kaune susitiko praėjusio sezono LSKL II vaikinų grupės finalininkai - Vytauto Didžiojo universiteto (VDU-2) antros ekipos ir Kauno kolegija (KK) krepšininkai. Šįkart čempionai - VDU krepšininkai savoje arenoje buvo įveikti rezultatu 79:61 (20:10, 18:16, 24:14, 17:21).

Kauno kolegijos atstovai degė noru atsirevanšuoti už pernai pavasarį finale (rezultatu 85:88) pralaimėtą dvikovą. Jų sportinis pyktis ir noras davė vaisių - jau per pirmas dešimt minučių įgyta dviženklė persvara - 20:10, o po trijų kėlinių pranašumas buvo net 22 raškai - 62:40 ir nugalėtojas jau niekam nebekėlė abejonių.

KK studentus į pergalę vedė Paulius Bružauskas, surinkęs 21 tašką, 14 įmetė Martynas Valaitis, po 10 - Justinas Kalnutis (10 atk. kam.) ir Arūnas Giedraitis.

VDU gretose 23 taškus pelnė Justas Kalinauskas, 13 - Andrius Čibiras, 10 - Lukas Žukauskas.

KK studentai laimėjo kovą po krepšiais dėl atšokusių kamuolių - 52:29.

Pernai VDU-2 ekipa džiaugėsi iškovotais aukso medaliais, tačiau šiemet jiems apginti titulus nebus taip paprasta, tai įrodė ir pirmos 2013-2014 metų sezono rungtynės.

LSU-2 po pratęsimo palaužė (ASU) krepšininkus

Lietuvos sporto universiteto (LSU-2) antroji ekipa savo žiūrovų akivaizdoje po pratęsimo rezultatu 102:98 (31:22, 12:17, 21:19, 23:29, 15:11) įveikė Aleksandro Stulginskio universiteto (ASU) krepšininkus. LSU-2 žaidėjai rungtynes pradėjo galingai - per pirmas devynias minutes pelnė 29 taškus ir susikrovė dviženklę persvarą - 29:19. Tačiau nuleisti rankų nesiruošė ir ASU atstovai - kantriai mažino atsilikimą ir sugebėjo išplėšti pratęsimą.

Visgi, čia jau nervų karą laimėjo šaltakraujiškiau rungtyniavę LSU-2 žaidėjai.

LSU-2 gretose nesustabdomas buvo Simas Raupys, pelnęs 37 taškus (10/16 dvitaškiai, 17/22 baudos, 12 atk. kam.), Modestas Žaunoriūnas įmetė 15, Tomas Pileckas - 13, Eimantas Aukštikalnis - 12 taškų.

ASU komandai Jonas Janickas pelnė 26 taškus, Šarūnas Dimša - 21, Tomas Virvičius - 18, Vladislovas Razumnovas - 12.

Neliko TTVAM

II vaikinų grupės komandos varžosi teritoriniu principu, susiskirsčiusios į Kauno ir Vilniaus pogrupius.

Iš viso kovoja 10 ekipų: 6 - Kaune (Vytauto Didžiojo universiteto antra komanda, VDU-2), Kauno kolegija, KK, Lietuvos sporto universiteto antra komanda, LSU-2), Kauno technologijos universiteto antra komanda , KTU-2, Lietuvos sveikatos mokslų universitetas, LSMU)ir Aleksandro Stulginskio universitetas, ASU bei 4 - Vilniuje (Vilniaus kolegijos, VK, Lietuvos edukologijos universiteto antra ekipa, LEU-2, Marijampolės kolegijos, MK, ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas, ISM-V.

Pernai II vaikinų grupės varžybose dalyvavę Tarptautinės teisės ir verslo aukštosios mokyklos (TTVAM) studentai 2013-2014 metų sezone nesivaržys, jie nusprendė metams suspenduoti savo narystę LSKL.

Čempionato sistema išliks ta pati kaip ir pernai: į atkrintamas varžybas pateks po keturias stipriausias ekipas. Rungtynės vyks trečiadieniais.