Abu lietuviai susitikimą pradėjo starto penkete.

S.Serapinas per beveik 34 minutes pelnė 2 taškus (1/5 dvitaškių, 0/4 tritaškių), atkovojo 3 kamuolius, išnaudojo 5 asmeninių pražangų limitą ir sykį suklydo.

Kiek daugiau nei 30 minučių aikštelėje išbuvusiam B.Veikalui sekėsi kiek geriau. Žaidėjas surinko 15 taškų (6/9 dvitaškių, 0/2 tritaškių, 3/4 baudų), sugriebė 5 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir 3 kartus prasižengė.

Priminsime, kad „Brose Baskets“ kartu su Kauno „Žalgiriu“ varžosi Eurolygos B grupėje. Ketvirtadienį komandos susigrūmė Kaune, tąsyk pergalę iškovojo šeimininkai.

Ekipa su Ž.Jonušu pralaimėjo Oldenburgo klubui

Nesėkmę patyrė Hageno „Phoenix“ (3-5) klubas su Žygimantu Jonušu. Jis savo arenoje 70:86 (19:22, 15:21, 22:23, 14:20) nusileido Oldenburgo „EWE Baskets“ (4-4) krepšininkams.

Lietuvis susitikimą pradėjo starto penkete, žaidė 34 minutes ir pelnė 10 taškų (5/9 dvitaškiai, 0/7 tritaškiai), atkovojo 4 ir perėmė 1 kamuolį, blokavo metimą, 2 sykius pažeidė taisykles bei kartą suklydo.

Ž. Jonušo atstovaujama ekipa pirmenybėse užima 9-10 vietą.

Portalo Eurobasket.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško portalo sutikimo draudžiama.