Susitikimo aprašymas neįmanomas be rezonansinio įvykio – dvikovos pabaigoje nesutikęs su teisėjo sprendimu ir nesusivaldęs „lūšių“ ekipos įžaidėjas Dovydas Balčiūnas pasielgė visiškai nesportiškai ir netoleruotinai – smogė dvikovos arbitrui. Nei Sostinės krepšinio lyga, nei Vilniaus krepšinio teisėjų sąjunga netoleravo, ir niekada netoleruos jokio smurto, todėl šią savaitę SKL Tarybą spręs, kokią nuobaudą pritaikyti krepšininkui.

Nuo pat susitikimo pradžios formaliai namuose žaidę „Visi kartu“ krepšininkai nuskuodė į priekį ir jau antro kėlinio viduryje tiesiog triuškino varžovus 26 taškų persvara (44:18).

Vis dėlto ilgosios pertraukos metu prie „lūšių“ prisijungęs E. Adomaitis inicijavo svečių spurtą ir trečio kėlinio viduryje ekipas skyrė tik metimas: „Lynx“ priartėjo iki 49:52.

Nuo to momento iki pat 37-os mačo minutės ekipos žengė greta, tiesa, visą laiką nedidelę persvarą išlaikė „Visi kartu“.

Dvikovos lūžis įvyko likus žaisti pusantro minutės: G. Giedraitis dviem baudų metimais „Visi kartu“ pranašumą nuo 5 padidino iki 7 taškų, o po D. Balčiūno diskvalifikacinės pražangos tas pats G. Giedraitis padėjo tašką susitikime.

Nugalėtojams svarbiausius taškus rinkęs Gustas Giedraitis pelnė 27 taškus, jam puikiai talkinęs Rapolas Raižys pridėjo 24.

„Getstyle-Lynx“ ekipai 19 taškų pelnė Nerijus Jonaitis (9 atk.kam.), 17 pridėjo Dovydas Balčiūnas (8 rez. perd.), 15 – ketvirtame kėlinyje tritaškiais prapliupęs Lukas Aleksiūnas (5/7 tritaškiai).