Jis dar atkovojo 1 bei perėmė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir prasižengė 2 sykius.

Rezultatyviau už lietuvį Graikijos čempionų gretose žaidė tik Mike'as Batiste ir Vassilis Spanoulis, atitinkamai surinkę 21 ir 19 taškų.

Kitame mače Larisos "AEL" klubas su Rolandu Alijevu svečiuose 62:100 (19:24, 10:31, 17:21, 16:24) pralaimėjo lyderei Pirėjo "Olympiakos" ekipai.

R. Alijevas per 30 min. pelnė 5 taškus (2/6 dvitaškių, 0/2 tritaškių, 1/2 baudų) ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

"Lietuviškasis" Kavalos klubas patyrė pralaimėjimą

Penkioliktąjį pralaimėjimą patyrė Kavalos "Kavala-Panorama" klubas, kuriame rungtyniauja Giedrius Gustas ir Antanas Kavaliauskas. "Kavala-Panorama" svečiuose 66:85 turėjo pripažinti Salonikų PAOK krepšininkų pranašumą.

G. Gustas per 36 minutes pelnė 18 taškų (3/5 dvitaškių, 4/7 tritaškių), atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė 3 kamuolius, suklydo 7 bei prasižengė 4 kartus.

Rezultatyviau už lietuvį "Kavala-Panorama" gretose žaidė tik Williamsas Danielsas, surinkęs 26 taškus.

A. Kavaliauskas aikštėje praleido 25 minutes, per kurias pelnė 5 taškus (1/4 dvitaškių, 0/1 tritaškių, 3/4 baudų), atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį, blokavo varžovo metimą, suklydo 1 bei prasižengė 2 sykius.

Portalo Eurobasket.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško portalo sutikimo draudžiama.