Atėnų "Panathinaikos" krepšininkai trečiajame kėlinyje po Davido Logano ir Stratos Perperoglou tritaškių įgijo 20 taškų pranašumą (66:46), tačiau tuomet Dramos ekipa atsakė spurtu 11-0 ir sugrąžino intrigą rungtynėse (66-57). Vis dėlto ketvirtajame kėlinyje varžovai neprilygo Eurolygos čempionams ir patyrė triuškinančią nesėkmę.

Šarūnas Jasikevičius per kiek daugiau nei 16 minučių pelnė 7 taškus (2/4 dvitaškiai, 1/1 tritaškiai), atliko 3 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 1 kamuolį, po 2 kartus suklydo ir prasižengė, bei surinko 5 naudingumo balus.

"Panathinaikos": Davidas Loganas 21, Nickas Calathesas 16, Aleksas Maričius ir Kostas Tsartsaris 12, Stevenas Smithas 11, Šarūnas Jasikevičius 7;

KAOD: Guy'us Michelas 22, Kostas Charalampidis 19, Edinas Bavčičius 16;

Sunki M.Gecevičiaus komandos pergalė prieš Graikijos lygos

Nelengvą pergalę Graikijos čempionate iškovojo Martynas Gecevičius su Pirėjaus "Olympiakos" (13-1) komanda. Lietuvio ekipa išvykoje po atkaklios kovos 89:84 (20:22, 30:21, 19:19, 20:22) palaužė absoliučius lygos autsaiderius ir vis dar be pergalių liekančią Atėnų "Maroussi" (0-13) komandą.

Po pirmos rungtynių pusės Pirėjaus klubas turėjo 7 taškų persvarą (50:43) ir visą laiką kontroliavo rungtynes. Įpusėjus paskutiniui kėliniui Prodromos Nikolaidis tritaškiu sumažino "Maroussi" deficitą iki minimumo (75:76), tačiau rungtynėms baigiantis šalies vicečempionai įrodė savo pranašumą.

Martynas Gecevičius per beveik 19 minučių pelnė 12 taškų (0/1 dvitaškiai, 4/6 tritaškiai), atkovojo 2 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, kartą prasižengė ir surinko 11 naudingumo balų.

"Olympiakos": Vassilis Spanoulis 16, Georgios Printezis ir Kostas Papanikolaou 13, Martynas Gecevičius 12;

"Maroussi": Nestoras Kommatos 32, Dimitris Haritopoulos 18, Yannis Gagaloudis 16;

Portalo Eurobasket.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško portalo sutikimo draudžiama.