Prieš šias rungtynes šiauliečiai buvo iškovoję dvi pergales iš eilės, tačiau serijos laimėjimu pratęsti jiems nepavyko.

Rungtynių startas. Susitikimą sėkmingiau pradėjo „Dzūkija“ (5:0), bet sužaidus pusę kėlinio laiko rezultatas jau buvo lygus (5:5). Vis tik, po pirmų 10 žaidimo minučių alytiškiai sugebėjo būti priekyje – 16:9.

Be poilsio. Pirmame kėlinyje „Dzūkijos“ krepšininkas Julius Kazakauskas neturėjo progos prisėsti ant atsarginių žaidėjų suolelio.

Pabėgo. Antrame ketvirtyje sužaidus vos 20 sekundžių Alytaus komanda pirmą kartą šiose rungtynėse atitrūko dviženkliu skirtumu (19:9), o netrukus pirmavo (21:9). Kėliniui beveik įpusėjus „Šiaulių“ deficitas jau buvo net 19 taškų (11:30), o po dviejų kėlinių „Dzūkija“ buvo priekyje rezultatu – 36:18.

9. Po tiek taškų pirmame ir antrame kėlinyje sukrapštė „Šiaulių“ komanda, taip iš viso per 20 žaidimo minučių surinkdami vos 18.

Kontrolė. Trečiame kėlinyje „Dzūkija“ arčiau nei 14 taškų skirtumu varžovų prie savęs prisileidę nebuvo ir po 30 žaidimo minučių toliau užtikrintai pirmavo – 51:37.

Finišas. Ketvirtame kėlinyje sužaidus pusę laiko alytiškiai vis dar turėjo dviženklę persvarą (56:43). Per likusį laiką „Dzūkija“ dar labiau atitolo bei likus žaisti jau tik 2 minutes komandas skyrė 20 taškų (67:47). „Dzūkija“ iškovojo pergalę rezultatu – 69:51.

Ši pergalė dzūkams garantavo aštuntąją vietą turnyro lentelėje – tai reiškia, kad ketvirtfinalyje Andrejaus Urlepo auklėtiniai kausis su Kauno „Žalgiriu“, kuris laimėjo LKL reguliarųjį sezoną.

„Dzūkija“: Jamesas Gavinas ir Alejandro Hernandezas po 14, Karolis Guščikas 11, Gediminas Navickas 9, Anatolyjus Kaširovas 8 taškai

„Šiauliai“: Donatas Sabeckis, Tomas Lekūnas, Martynas Echodas 8 taškai.