Šiaulių komandoje rezultatyviausiai žaidė Aurimas Kieža, pelnęs 19 taškų. Antonio Grantas surinko 17 taškų, Gediminas Maceina įmetė 15, Jose Olivero pridėjo 13.

"Turk Telekom" ekipoje nesulaikomas buvo Michaelas Wrightas. Jis pelnė 37 taškus ir atkovojo 10 kamuolių. Khalidas El-Aminas surinko 25 taškus, Christopheris Williamsas pridėjo 11.

Rungtynių pradžioje "Šiauliai" išsiveržė į priekį 10:4, bet svečiai sumažino skirtumą iki minimumo 9:10, o netrukus persvėrė rezultatą savo naudai 18:15. Tiesa, ketvirčio pabaigoje Šiaulių krepšininkai sugebėjo susigrąžinti keturių taškų pranašumą 24:20, bet taiklus varžovų metimas, aidint sirenai, po pirmųjų 10 min. paliko aikštės šeimininkams minimalų pranašumą 24:22.

Antrojo kėlinio pradžioje virė atkakli kova, tačiau po keturių iš eilės tritaškių metimų šiauliečiai nutolo 41:35, o įpusėjus ketvirčiui, įgijo didžiausią - aštuonių taškų - pranašumą 43:35. Deja, išsaugoti persvaros ULEB taurės debiutantams nepavyko ir prieš ilgąją pertrauką komandas tebeskyrė tie patys du taškai 49:47.

Antrojoje susitikimo pusėje žaidimo iniciatyvą į savo rankas perėmė svečiai. Laimėję atkarpą 9:0, trečiojo kėlinio viduryje "Turk Telekom" krepšininkai susikrovė dviženklį pranašumą 63:53. Toks pat skirtumas buvo ir prieš lemiamą ketvirtį 75:65.

Nors jau atrodė, kad Turkijos klubas užtikrintai iškovos pergalę, tačiau "Šiauliai" dar neketino nuleisti rankų. Po septynių A. Granto taškų ir A. Kiežos dvitaškio, likus šiek tiek daugiau nei 5 min. iki finalo sirenos, svečių pranašumas ištirpo iki trijų taškų 78:81. Po J. Olivero dvitaškio ir A. Kiežos taiklaus tolimo metimo, likus 4 min., rezultatas tapo lygus 83:83.

Deja, galutinai perlaužti rungtynių eigą Šiaulių krepšininkams jėgų nebeužteko - "Turk Telekom" vėl susikrovė 10 taškų persvarą 95:85 ir šventė pirmąją pergalę šio sezono ULEB taurės varžybose.

Kitas rungtynes "Šiauliai" žais lapkričio 13 dieną svečiuose su Berlyno "Alba" (Vokietija) krepšininkais.

Statistika

Šiaulių "Šiauliai" - Ankaros "Turk Telekom" (Turkija) 90:97 (24:22, 25:25, 16:28, 25:22).

Teisėjai - Costas Mouzakis (Graikija), Arnis Ozols (Latvija), Keith Williams (Anglija).

"Šiauliams" taškus pelnė: Aurimas Kieža 19, Antonio Grant 17, Gediminas Maceina 15, Jose Olivero 13, Tomas Rinkevičius 8, Mantas Ruikis 8, Saulius Kuzminskas 6, Artūras Masiulis 4 (Rolandas Vaičiūnas, Marius Prekevičius).

"Turk Telekom" ekipai: Michael Wright 37 (10 atk. kam.), Khalid El-Amin 25, Christopher Williams 11, Tutku Acik 7, Haluk Yildirim 5, Erwin Dudley 5, Bekir Yarangume 3, Muratcan Guler 2, Baris Ozcan 2 (Mutlu Akpinar).

Taiklumas: dvitaškiai - 25/43 (58 proc.) ir 30/45 (66), tritaškiai - 10/23 (43) ir 7/17 (41), baudos - 10/18 (55) ir 16/19 (84).

Atkovoti kamuoliai - 24 ir 24, rezultatyvūs perdavimai - 17 ir 17, perimti kamuoliai - 7 ir 6, klaidos - 10 ir 10.

Kopijuoti, platinti, skelbti agentūros ELTA informacijas ir fotoinformacijas be raštiško agentūros ELTA sutikimo draudžiama.