Susitikimo pradžioje 6:0 spurtavo šeimininkai, kurie po Gintaro Leonavičiaus tritaškio padidino atotrūkį iki 8 taškų (13:5), bet likusią ketvirčio dalį šiauliečiai laimėjo 9:1 ir po pirmojo kėlinio švieslentė rodė lygų rezultatą 14:14.

Antrajame ketvirtyje komandos ėmė žaisti rezultatyviau. Aikštelėje įsivyravo apylygis žaidimas, o laiminti komanda gana dažnai keitėsi. "Šiaulių" gretose išsiskyrė Mantas Ruikis, kurio tritaškis paskutinę kėlinio sekundę išlygino rezultatą - 41:41.

Po didžiosios pertraukos 9 iš eilės Gedimino Maceinos taškai leido šiauliečiams įgyti didžiausią iki tol turėtą pranašumą - 52:46. Šeimininkai neįstengė sustabdyti varžovų spurto, o šiauliečiai padidino pranašumą iki dviženklio (57:46).

Po trijų kėlinų šiauliečiai pirmavo 57:50.

Ketvirtajame kėlinyje iniciatyvos ėmėsi Žydrūnas Stankus. Jis pelnė 8 taškus iš eilės, dvitaškį pridėjo Mindaugas Sakalauskas ir "Nevėžio" deficitas sumažėjo iki minimumo - 63:64.

Netrukus Beno Veikalo dvitaškis persvėrė rezultatą šeimininkų naudai (65:64). Likusią ketvirčio dalį "Šiauliai" niekaip negalėjo pataikyti į krepšį ir darė nemažai klaidų, o kėdainiškiai rinko taškus bei didino persvarą, kol nugalėjo šiauliečius rezultatu 73:66.

Itin nesėkmingai rungtyniavo "Šiaulių" amerikiečiai. Antonio Grantas prametė dvitaškį ir tritaškį bei prarado du kamuolius, o Jose Olivero prametė net 8 dvitaškius ir 2 tritaškius. Abu legionieriai rungtynes baigė nesurinkę nė taško.

"Nevėžis": Žydrūnas Stankus 24 taškai, Aidas Viskontas 12, Paulius Butkevičius 9 (8 atk. kam., 3 blk.), Gintaras Leonavičius, Mindaugas Sakalauskas (9 atk. kam.) ir Povilas Šakinis po 7.

"Šiauliai": Mantas Ruikis 20 (8 atk. kam.), Saulius Kuzminskas 13 (11 atk. kam.), Rolandas Vaičiūnas 11, Gediminas Maceina 9 (6 atk. kam.), Aurimas Kieža 5 (7 atk. kam.).

Kitose penktadienio LKL rungtynėse antrąją pergalę Klaipėdos "Neptūno" krepšininkai, namuose rezultatu 97:79 (20:24, 27:22, 21:20, 29:13) įveikę "Alytaus" komandą.

"Neptūnas": Vaidotas Pridotkas 25 (7 atk. kam.), Jarelis Allenas 20, Vitalijus Stanevičius 13, Giedrius Jankauskas 10.

"Alytus": Marius Janišius 33 (12 atk. kam.), Nerijus Varnelis 19, Marius Pociukonis 10, Saulius Kazevičius 6 (7 kld.).

Turnyro lentelė: (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, taškai)