Pirmąją tarpusavio dvikovą Klaipėdos „Švyturio“ arenoje Lietuvos krepšinio lygos bronzos medalininkai taip pat pralaimėjo 97:101.

Rungtynių eiga:

Susitikimą sėkmingiau pradėjo šeimininkai, kurie iškart įgijo septynių taškų persvarą (2:9). Nors klaipėdiečiams buvo pavykę priartėti (11:15), „Radnički“ ketvirtį užbaigė sėkmingiau ir susikrovė 11 taškų persvarą - 20:31.

Antro kėlinio pradžioje svečiai iš Klaipėdos ir vėl pralaimėjo atkarpą 5:13 ir atsidūrė ties bedugne (25:44). Per likusį laiką Kazio Maksvyčio auklėtiniams pavyko tik šiek tiek sumažinti atsilikimą - 36:53.

Po pertraukos „Neptūno“ krepšininkams pavyko dar šiek tiek ištirpdyti deficitą (50:62), tačiau kėlinio paskutinių trijų minučių atkarpą laimėjęs 10:3 „Radniški“ klubas priartino klaipėdiečius prie šetosios nesėkmės šiame sezone - 53:72.

Lemiamame ketvirtyje Kazio Maksvyčio auklėtiniams stebuklo sukurti nepavyko, o nuaidėjus finaliniam teisėjo švilpukui švieslentėje degė rezultatas - 81:91.

„Radnički“: Sava Lesičius 20 (8 atk. kam.), Nikola Kaliničius 17 (8 atk. kam., 30 naud. bal.), Stefanas Bircevičius ir Marko Marinovičius po 11 (15 rez. perd., 8 kld.).

„Neptūnas“: Edgaras Ulanovas 17 (4 rez. perd., 25 naud. bal.), Justas Sinica 15, Simas Galdikas 12 (7 atk. kam.), Marius Runkauskas 8, Andrew Smithas 7, Martynas Mažeika ir Mindaugas Girdžiūnas po 6.

H grupės lyderiu tapo šeštą pergalę iškovojęs Atėnų „Panionios“ (Graikija) klubas, savo aikštėje 77:67 (23:14, 15:18, 14:19, 25:16) nugalėjęs į antrą vietą smuktelėjusią Stambulo „Bešiktaš“ (Turkija) komandą.

Trečiame devinto turo mače Loimos „Bisons“ (Suomija) krepšininkai svečiuose 88:77 (20:20, 23:25, 19:19, 26:13) įveikė Sankt Peterburgo „Spartak“ (Rusija) krepšininkus, su kuriais savo pasirodymą šio sezono Europos taurės turnyre gruodžio 18-ą namuose baigs Klaipėdos „Neptūnas“.

Pirmą tarpusavio susitikimą Rusijoje uostamiesčio komanda pralaimėjo 75:88.

H grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis):