Pirmąjį kėlinį spurtu 5:0 pradėję aikštės šeimininkai persvarą tik didino ir po Tomo Delininkaičio tritaškio ji pasiekė dviženklę ribą (24:14). Ketvirtį dvitaškiu su sirena baigė Mindaugas Kupšas – 26:16.

Antrajame kėlinyje šiauliečiai sugebėjo kiek stabilizuoti žaidimą – svečiai neleido varžovams dar toliau pabėgti ir prieš ilgąją pertrauką komandas skyrė tie patys 10 taškų – 46:36.

Po ilgosios pertraukos „Vytautas“ buvo padidinęs persvarą iki 16-os (53:37), tačiau susiėmę „Šiauliai“ vėl sugebėjo priartėti (53:43). Vis dėlto, kėlinio pabaiga priklausė aikštės šeimininkams, kurie susigrąžino rekordinį pranašumą – 66:49.

Ketvirtajame kėlinyje Saulius Kulvietis pataikė dvitaškį ir „Vytauto“ persvara peržengė 20 taškų ribą (76:55). Likęs rungtynių laikas tebuvo formalumas ir pergalę šventė prieniškiai – 83:61.

Šiose rungtynėse pirmą kartą „Vytauto“ aprangą vilkėjo Tadas Klimavičius. Aukštaūgis per 17 minučių pelnė 8 taškus, atkovojo 9 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus bei blokavo 2 varžovų metimus.

Aikštės šeimininkai pataikė net 12 tolimų metimų iš 28 bandymų, o pusę jų – 6 smeigė Tomas Delininkaitis.

„Šiaulių“ komandą pražudė klaidos – svečiai kamuolį prarado net 20 kartų, o 7 iš jų priklausė Donatui Sabeckiui.

„Vytautas“: Tomas Delininkaitis (6/7 trit.) 20, Vytenis Lipkevičius 16, Saulius Kulvietis 12, Tadas Klimavičius (9 atk. kam.) 8 taškai.

„Šiauliai“: Tomas Lekūnas 14, Vladyslavas Koreniukas 13, Lukas Aukštikalnis 12, Darius Gvezdauskas 9 taškai.