„Rūdupis“ sutriuškino „Neptūną“ ir iškovojo LKF taurės turnyro bronzą

(33)
Prienų „Rūdupio“ krepšininkai iškovojo Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) taurės turnyro bronzos medalius. Prienų krepšininkai sugebėjo atsigauti po sunkios pusfinalio dvikovos šeštadienį su Kaunu „Žalgiriu“ bei sekmadienį užtikrintai 98:74 (33:20, 22:12, 25:23, 18:19) nugalėjo uostamiesčio ekipą.
© DELFI (K.Čachovskio nuotr.)

Prienų ekipa savo sąlygas diktavo nuo pat rungtynių pradžios bei neleido „Neptūnui“ „mažajame“ finale sukurti intrigos.

Rungtynės

Susitikimą geriau pradėjo Prienų ekipa, kuri sužaidus kiek daugiau nei 3 min. pirmavo 7 taškais - 14:7.

Dar po dviejų minučių skirtumas išaugo iki 9 taškų - 20:11, o prasidėjus priešpaskutinei kėlinio minutei komandas skyrė jau dviženklis taškų skaičius - 28:17. Iki ketvirčio pabaigos "Neptūno" deficitas išaugo iki 13 taškų - 20:33.

"Rūdupį" pirmajame kėlinyje į priekį vedė Adas Juškevičius, kuris per pirmąsias 10 minučių surinko 11 taškų.

Antrą ketvirtį Prienų ekipa pradėjo 8 taškais iš eilės, o skirtumas išaugo iki 21 taško - 41:20.

"Rūdupis" nemažino apsukų ir likus 3 min. iki didžiosios pertraukos Prienų ekipa buvo pelniusi dukart daugiau taškų nei varžovai - 52:26.

Įpusėjus rungtynėms "Rūdupio" pranašumas tebebuvo triuškinamas - 55:32.

Vaizdas aikštėje nepasikeitė ir po pertraukos - savo sąlygas ir toliau užtikrintai dominavo. Prieš paskutinę rungtynių dalį Prienų krepšininkai pirmavo 80:55.

Per likusį rungtynių laiką stebuklo "Neptūnui" sukurti nepavyko - "Rūdupis" šventė užtikrintą pergalę 98:74.

"Rūdupis": Gediminas Orelikas 25 (9 atk. kam.), Adas Juškevičius 20, Vytenis Lipkevičius ir Povilas Butkevičius (7 atk. kam.) po 13.

"Neptūnas": Valdas Vasylius 22 (10 atk. kam.), Mantas Ruikis 14, Martynas Mažeika 8.

Pusfinalyje Prienų krepšininkai tik po dramatiškos kovos 73:75 nusileido Kauno „Žalgiriui“, o uostamiesčio ekipa 65:84 turėjo pripažinti Vilniaus „Lietuvos ryto“ ekipos pranašumą.

Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Naujienos

Šeimininkai atsiprašė Lietuvos rinktinės ir pažadėjo, kad rungtynės su Argentina įvyks (6)

Naktį iš antradienio į trečiadienį buvo sužaistos pirmosios Buenos Airėse vykstančio draugiško trijų komandų krepšinio turnyro rungtynės, kuriose australai 84:83 palaužė šeimininkę Argentiną.

Atgal į Kauną: po sezono Rusijoje A. Milaknis grįžta į „Žalgirį“? (40)

Atgal į Kauną: po sezono Rusijoje A. Milaknis grįžta į „Žalgirį“?
Penkis kartus Lietuvos čempionu su Kauno „Žalgiriu“ tapęs 30-metis Artūras Milaknis vėl gali apsivilkti žaliai baltą aprangą – Kazanės „Uniks“ klubui atsisakius snaiperio paslaugų A. Milaknis yra labai arti to, kad grįžtų į savo gimtąjį miestą, skelbia 24sek.lt

50 taškų skirtumu: varžovai – vėl po JAV rinktinės kojomis (23)

50 taškų skirtumu: varžovai – vėl po JAV rinktinės kojomis
Naktį iš antradienio į trečiadienį Ouklande vykusiose draugiškose krepšinio rungtynėse dukart iš eilės olimpinė čempionė JAV rinktinė net 50 taškų skirtumu 107:57 (31:15, 21:9, 32:15, 23:18) pranoko Kinijos atstovus.

Su lietuviais nežaidę australai palaužė Argentinos rinktinę (3)

Su lietuviais nežaidę australai palaužė Argentinos rinktinę
Naktį iš antradienio į trečiadienį Buenos Airėse vykusiose kontrolinėse rungtynėse Australijos rinktinė vieno taško skirtumu 84:83 (12:28, 23:18, 27:19, 22:18) palaužė draugiško turnyro šeimininkus Argentinos krepšininkus.

Sudrebinta Eurolyga: A. Bargnani grįžta iš NBA ir karjerą tęs Vitorijoje (18)

Sudrebinta Eurolyga: A. Bargnani grįžta iš NBA ir karjerą tęs Vitorijoje
Vienas garsiausių Italijos krepšininkų Andrea Bargnani sugrįžta rungtyniauti į Europą. NBA lygoje nuo 2006-ųjų žaidęs 213 cm ūgio italas karjerą tęs Ispanijoje – Vitorijos „Laboral Kutxa“ gretose.

Simbolinę sutartį su „Knicks“ sudaręs 33-ejų A. Stoudemire‘as baigia karjerą NBA (2)

Vienas iš ryškiausių pastarojo dešimtmečio NBA aukštaūgių Amare‘as Stoudemire‘as baigia profesionalaus krepšininko karjerą NBA lygoje. Apie tai 33-ejų milžinas paskelbė vėlų antradienio vakarą, po simbolinės atsisveikinimo sutarties su Niujorko „Knicks“ pasirašymu.

Lietuvos rinktinės varžovams – itin prasta žinia dėl NBA žvaigždės (10)

Lietuvos rinktinės varžovams – itin prasta žinia dėl NBA žvaigždės
Rio de Žaneiro olimpinėse žaidynėse su Lietuvos rinktine toje pačioje grupėje kovosianti Brazilijos rinktinė greičiausiai turės verstis be vieno iš garsiausių savo žaidėjų – aukštaūgio Andersono Varejao.

Neįtiko ir rusų treneriui: „Uniks“ atsisako A. Milaknio paslaugų domisi „Chimki“ (84)

Neįtiko ir rusų treneriui: „Uniks“ atsisako A. Milaknio paslaugų
Į Lietuvos rinktinės dvyliktuką nepatekęs ir Jono Kazlausko bei Arvydo Sabonio nemalonę užsitraukęs Artūras Milaknis sulaukė dar vienos ne itin malonios žinios. Kazanės „Uniks“ klubo vadovybė nusprendė nepratęsti sutarties su 30-mečiu lietuviu, todėl jam teks ieškotis naujos darbovietės.

Pirmoji 18-mečių pergalė – prieš iki tol nesuklupusias ispanes (6)

Pirmoji 18-mečių pergalė – prieš iki tol nesuklupusias ispanes
Lietuvos aštuoniolikamečių (U18) merginų rinktinė antradienį šventė pirmąją pergalę Europos čempionate. Tado Stankevičiaus treniruojamos lietuvės 68:63 (13:9, 26:20, 15:19, 14:15) įveikė iki tol nepralaimėjusią Ispanijos rinktinę.

„Chimki“ T. Rice'ą į Barseloną išleido už 1 mln. JAV dolerių (4)

„Chimki“ T. Rice'ą į Barseloną išleido už 1 mln. JAV dolerių
Tomašo Satoranskio, kuris išvyko į NBA, netekusi „Barcelona“ greitai rado jam pamainą – katalonai oficialiai pranešė su amerikiečiu Tyrese'u Rice'u sukirtę rankomis dėl dvejų metų sutarties.

NKL čempionų gretas papildė du perspektyvūs naujokai

Naujajam Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) sezonui besirengianti pirmenybių čempionė „Sūduva-Mantinga“ toliau sėkmingai komplektuoja komandą artėjančioms kovoms. Marijampolės ekipos sudėtį papildė du naujokai – Dominykas Domarkas iš Šakių „Vyčio“ ir Evaldas Šaulys, atvykstantis iš „Mažeikių“ komandos.

NBA titulą į Klivlandą atnešęs T. Lue su „Cavs“ pasirašė ilgalaikę sutartį (3)

NBA titulą į Klivlandą atnešęs T. Lue su „Cavs“ pasirašė ilgalaikę sutartį
NBA čempionės Klivlando „Cavaliers“ treneris Tyronnas Lue sulaukė klubo vadovų pasitikėjimo ir pasiekė susitarimą dėl sutarties pratęsim net penkeriems metams: pirmieji keturi yra garantuoti, o dėl penktųjų spręs komandos vadovybė. Sutarties vertė – 35 mln. JAV dolerių, rašo ESPN.

NBA čempionu su „Cavaliers“ tapęs rusas baigė karjerą (6)

NBA čempionu su „Cavaliers“ tapęs rusas baigė karjerą
Šį sezoną Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) čempionu su Klivlando „Cavaliers“ klubu tapęs 31-erių metų Rusijos rinktinės „centras“ Aleksandras Kaunas nusprendė baigti profesionalo karjerą.

Būsimi Lietuvos rinktinės varžovai vėl laimėjo nepadoriu skirtumu (7)

Būsimi Lietuvos rinktinės varžovai vėl laimėjo nepadoriu skirtumu
Antrą pergalę iš eilės įspūdingi skirtumu iškovojo būsimoji 2016 metų Rio de Žaneiro olimpinių žaidynių šeimininkė Brazilijos krepšinio rinktinė, kuri San Paule net 96:50 (24:11, 18:12, 33:15, 21:12) sutraiškė rumunus.

Lietuvos krepšininkės – Europos studentų žaidynių trijulių čempionės vyrukams – bronza (2)

Lietuvos krepšininkės – Europos studentų žaidynių trijulių čempionės
Rijakoje, Kroatijoje, vykstančiose Europos studentų žaidynėse Lietuvos sporto universiteto krepšininkės, pralaimėjusios pirmas rungtynės ir vėliau nesuklupusios nė karto, tapo trijulių čempionėmis. Finale lietuvės 15:11 įveikė Slovėnijos universiteto komandą.