Susitikimo pradžia Utenos klubui nieko blogo nežadėjo. Po Arūno Vasiliausko bei Gintauto Matulio tikslių metimų serijos uteniškiai iškart pabėgo į priekį, o sužaidus šešias minutes įgijo devynių taškų pranašumą - 21:12. Nors svečiai atsakė spurtu 6:0 ir grėsmingai priartėjo (18:21), o pirmojo kėlinio priekyje ir toliau buvo aikštės šeimininkai - 25:21.

Viskas aukštyn kojom apsivertė antrajame ketvirtyje. Sužaidus tris minutes rezultatas dar buvo lygus (28:28), tačiau teisėjams neįskaičius A.Vasiliausko tolimo metimo "Juventus" klubas krito į tokią duobę, iš kurios taip ir neišlipo iki didžiosios pertraukos. Virginijaus Šeškaus auklėtiniai spurtavo 14:0 ir po dviejų kėlinių jau turėjo net penkiolikos taškų persvarą - 51:36.

Trečiajame kėlinyje uteniškiai iš visų jėgų bandė pasivyti nutolusius varžovus, tačiau geriausia, ką pavyko padaryti "Juventus" komandai, sumažinti deficitą iki dešimties taškų - 51:61. Puikiai derinį "du prieš du" taikę svečiai vieną ataką po kitos baigė tiksliomis atakomis iš po krepšio ir ne tik susigrąžino turėtą persvarą (68:53), tačiau ją ir dar labiau padidino - 71:55.

Spurtu 6:2 ketvirtąjį kėlinį pradėjusių "Rūdupio" krepšininkų pranašumas viršijo dvidešimties taškų ribą - 77:55. Per likusį laiką situacija aikštelėje nepakito ir susitikimą rezultatu 98:73 laimėjo Prienų komanda, kuri atsidūrė per žingsnį nuo LKL bronzos apdovanojimų.

"Juventus" komandai 20 taškų surinko geriausias sezono rungtynes sužaidęs Gintautas Matulis (7 atk. kam.), 15 - Arūnas Vasiliauskas (tritaškiai 4/5), 10 - Marius Prekevičius (6 rez. perd.), 9 - Aurimas Kieža (9 atk. kam.), 7 - Žydrūnas Urbonas, 6 - Vaidas Čepukaitis, 4 - Aurimas Adomaitis, 2 - Žygimantas Šeštokas.

Svečių gretose pasižymėjo po 18 taškų pelnę Gediminas Orelikas (7 atk. kam.) ir Povilas Butkevičius. 13 taškų pridėjo Rolandas Alijevas, 12 - Adas Juškevičius, 11 - Vytenis Lipkevičius, 10 - Justas Sinica.

Portalo Eurobasket.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško portalo sutikimo draudžiama.