Prienų „Rūdupio“ komanda artėjantį sezoną pasitiks ne tik gerokai atnaujinusi ekipos sudėtį, bet ir kitu pavadinimu. Šiemet 20-metį švęsiantis klubas sugrįžo prie senojo savo pavadinimo - „Prienai“.
Prienų "Rūdupio" komanda
© DELFI / Šarūnas Mažeika

„Ateinantį pavasarį švęsime klubo 20-metį, todėl valdyba nusprendė grįžti prie senojo pavadinimo „Prienai“. Grįžtame prie ištakų“, – kalbėjo klubo direktorius Aurimas Bartuška.

A.Bartuška tikino, kad nepaisant pavadinimo kaitos, „Rūdupis“ išliko vienu pagrindinių ekipos rėmėjų.

„Rūdupio“ pavadinimu Prienų ekipa rungtyniavo 6 sezonus . Būtent su šiuo vardu prieniškiai 2009-2010 metų sezone debiutavo Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) ir du sezonus (2010-2011m., 2011-2012m.) iš eilės iškovojo bronzos medalius.

LKL
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Naujienos

Karaliaus Mindaugo taurės didysis finalas: „Žalgiris“ – „Lietkabelis“ (28)

Karaliaus Mindaugo taurės didysis finalas: „Žalgiris“ – „Lietkabelis“
„KIDY Tour – Karaliaus Mindaugo taurės“ turnyras pasiekė finišo tiesiąją ir liko neatsakytas vienintelis, svarbiausias klausimas: kas laimės Karaliaus Mindaugo taurę? O trofėjų iškovoti gali į finalą patekęs Kauno „Žalgiris“ ir Panevėžio „Lietkabelis“.

Taiklioji rankelė: snaiperių konkurse nugalėjo „Šiaulių“ veteranas A. Čepulis (6)

Taiklioji rankelė: snaiperių konkurse nugalėjo „Šiaulių“ veteranas A. Čepulis
Po bronzinės Utenos „Juventus“ ir Prienų-Birštono „Vytauto“ akistatos ant Kauno „Žalgirio“ arenos parketo žengė būrys LKL snaiperių.

Karaliaus Mindaugo taurės bronzos medalius iškovojo „Juventus“ ekipa (19)

Karaliaus Mindaugo taurės bronzos medalius iškovojo „Juventus“ ekipa
„KIDY Tour – Karaliaus Mindaugo taurės“ turnyras pasiekė finišo tiesiąją, o prieš didijį finalą krepšinio gerbėjų laukė kova dėl 3-iosios vietos. Čia Utenos „Juventus“ ekipa po permainingos kovos 70:61 (17:15, 30:16, 9:16, 14:14) palaužė Prienų-Birštono „Vytautą“.

R. Gusčio ir P. Šatkaus puikus žaidimas neišgelbėjo jų ekipų nuo nesėkmių

JAV studentų (NCAA) krepšinio lygoje šeštadienį „Hofstra Pride“ komanda, kuriai atstovauja Rokas Gustys, namuose 76:83 (38:46, 38:37) pralaimėjo „UNC Wilmington Seahawks“ ekipai.

Be keitimų žaidęs G. Orelikas – Turkijos taurės finale (7)

Be keitimų žaidęs G. Orelikas – Turkijos taurės finale
Bandirmos „Banvit“ ekipa pateko į Turkijos taurės finalą. Prie pergalės solidžiai prisidėjo pusfinalyje be keitimų žaidęs Gediminas Orelikas.

„Real“ su J. Mačiuliu žengė į Ispanijos taurės finalą

Vitorijoje vykstančio Ispanijos vyrų krepšinio taurės turnyro pusfinalyje šeštadienį Madrido „Real“ komanda su Jonu Mačiuliu po pratęsimo 103:99 (15:20, 29:15, 24:29, 21:25; 14:10) įveikė Vitorijos „Baskonia“ ekipą, kuriai atstovauja Tadas Sedekerskis.

Italijos taurės „lietuviškame“ pusfinalyje pergale džiaugėsi M. Kalnietis

Italijos taurės pusfinalyje santykius aiškinosi dvi „lietuviškos“ komandos, o pergalę ir kelialapį į finalą iškovojo Manto Kalniečio atstovaujama Milano „Emporio Armani“ ekipa.

Karaliaus Mindaugo taurės dėjimų konkurse triumfavo vos 175 cm ūgio mažylis (6)

Karaliaus Mindaugo taurės dėjimų konkurse triumfavo vos 175 cm ūgio mažylis
Svečio teisėmis „KIDY Tour – Karaliaus Mindaugo taurės“ dėjimų konkurse dalyvavęs Gediminas Žitlinskas sukėlė euforiją „Žalgirio” arenoje. Vos 175 centimetrų ūgio atletas nustelbė profesionalius krepšininkus savo neįtikėtinais dėjimais ir tapo konkurso nugalėtoju.

„Vilkmergės“ krepšininkės iškovojo antrąją pergalę LMKL čempionate (2)

„Vilkmergės“ krepšininkės iškovojo antrąją pergalę LMKL čempionate
Lietuvos moterų krepšinio lygos čempionate šeštadienį autsaiderė Ukmergės „Vilkmergės“ komanda namuose 61:56 (19:9, 12:13, 14:23, 16:11) įveikė Šiaulių „Šiaulius-Universitetą“ ir iškovojo antrąją pergalę šį sezoną.

Karaliaus Mindaugo taurės finale kovos „Vytautą“ sutriuškinęs „Žalgiris“ (16)

Karaliaus Mindaugo taurės finale kovos „Vytautą“ sutriuškinęs „Žalgiris“
Šeštadienį antrajame Karaliaus Mindaugo taurės turnyro pusfinalyje intriga tvyrojo tik pirmąjį ketvirtį. Kauno „Žalgiris“ užtikrintai ir lengvai 76:55 (22:18, 24:14, 22:9, 8:14) sutriuškino Prienų-Birštono „Vytautą“ bei ramiai žengė į finalą.

Karaliaus Mindaugo taurės finale – uteniškius palaužęs „Lietkabelis“ (21)

Karaliaus Mindaugo taurės finale – uteniškius palaužęs „Lietkabelis“
Šeštadienį dėl vietos „KIDY Tour – Karaliaus Mindaugo taurės“ finale pirmieji į mūšį stojo Panevėžio „Lietkabelio“ ir Utenos „Juventus“ krepšininkai. Po atkaklios kovos pergalę 75:70 (14:17, 15:20, 27:18, 19:15) iškovojo Panevėžio klubas.

Apšovė LKL? D. Gordono dėjimų Kaune nebus (28)

Apšovė LKL? D. Gordono dėjimų Kaune nebus
Drew Gordonas turėjo būti viena didžiausių Karaliaus Mindaugo taurės dėjimų konkurso intrigų. NBA lankus laužančio Aarono Gordono brolis šiame sezone jau ne kartą buvo pademonstravęs sugebantis efektingai sugrūsti kamuolį į krepšį. Net ir Vilniaus „Lietuvos rytui“ nepatekus į taurės turnyro pusfinalį, amerikiečio buvo laukiama Kaune, bet planai pasikeitė paskutinę akimirką.

„Valencia“ ir „Barcelona“ – Ispanijos taurės turnyro pusfinalyje (2)

„Valencia“ ir „Barcelona“ – Ispanijos taurės turnyro pusfinalyje
Ispanijos taurės turnyro ketvirtfinalyje penktadienio vakarą buvo žaidžiamos dvejos rungtynės. Anksčiau prasidėjusiose klubas „Valencia“ priėmė Las Palmaso komandą, „Gran „Canaria“ nugalėjo varžovus rezultatu 88:72 (23:17, 26:17, 13:16, 26:22) ir pateko į pusfinalį.

Italijos krepšinio taurės ketvirtfinalyje D. Loganas nedebiutavo, pergalę šventė Sasario ekipa (6)

Italijos krepšinio taurės turnyro ketvirtfinalyje penktadienį buvo žaidžiamos dvejos paskutinės šio etapo rungtynės. Pirmose jų susitiko Avelino ekipa „Sidigas“, į kurią neseniai perėjo buvęs Vilniaus „Lietuvos ryto“ kapitonas Davidas Loganas, ir buvęs amerikiečio Sasario klubas „Banco di Sardegna“, kuriam atstovauja lietuvis Tautvydas Lydeka.

LMKL čempionate „Sūduva“ įveikė „Kibirkštį“, – „Sirenos“ nugalėjo „Fortūną“

Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) čempionate penktadienį lyderė Marijampolės „Sūduvos“ komanda namuose 69:57 (15:19, 15:17, 20:5, 19:16) įveikė Vilniaus „Kibirkšties“ krepšininkes.