Nugalėtojams starto penkete susitikimą pradėjęs R. Šiškauskas per nepilnas 25 minutes (24:47) pelnė 12 taškų (2/4 trit., 0/4 dvit., 6/6 baudų), atkovojo 5 atšokusius kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, triskart suklydo ir dusyk prasižengė.

Rezultatyviau už lietuvį aikštės šeimininkų gretose žaidė tik Trajanas Langdonas, įmetęs 14 taškų. 10 taškų surinko Zoranas Planiničius, 9 – Dmitrijus Sokolovas.

„Spartak“ ekipai Jegoras Meščiariakovas pelnė 18, Milovanas Rakovičius – 14 (8 atk. kam.), Zacharas Pašutinas ir Jamesas White'as – po 13 taškų.

CSKA klubas išliko vienintelis nepralaimėjęs Rusijos čempionate ir dabar trimis pergalėmis lenkia antroje pozicijoje žengiančią Maskvos srities „Chimki“ komandą, kuriai atstovauja Robertas Javtokas ir Paulius Jankūnas.

Kitose antradienio rungtynėse Valdo Vasyliaus atstovaujama Samaros „Krasnyje krylja“ ekipa patyrė penktąją nesėkmę, išvykoje rezultatu 61:77 (15:16, 13:26, 12:22, 21:13) nusileidusi Maskvos „Dinamo“ krepšininkams.

Maskviečius tradiciškai į pergalę vedė 15 taškų surinkęs Sergejus Bykovas (5 rez. perd.), po 14 įmetę Dmitrijus Domani, Aleksejus Švedas ir Aleksejus Žukanenko bei 12 taškų pridėjęs Sergejus Monia (5 blk.).

Samaros klubo gretose V. Vasylius aikštėje išbuvo 7 minutes, per kurias prametęs dvitaškį ir du tritaškius taškų nepelnė, atkovojo vieną kamuolį ir dusyk prasižengė.

Ryškiausiai pralaimėjusių gretose sužaidė 25 taškus pelnęs Sergejus Karaulovas, 11 įmetęs Ralfas Biggsas ir 8 pridėjęs Louisas Floresas.

Turnyrinė lentelė: (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis)