Trečiąjį finalo susitikimą galima būtų padalinti į dvi dalis. Pirmoje aikštės šeimininkai kontroliavo situaciją ir vienu metu net buvo išsiveržę į priekį per 13 taškų (25:12). Antroje rungtynių dalyje ėmė dominuoti kauniečiai. Iškart po ilgosios pertraukos KTU studentai išlygino rezultatą, o dar po kelių minučių jau privertė varžovus vytis. Prieš pat lemiamo ketvirčio pabaigą svečiai jau buvo priekyje 8 taškais (58:66).

Paskutinis ketvirtis prasidėjo sausa tauragiškių atkarpa 6:0 ir žadėjo intrigą, tačiau netrukus kauniečiai atsakė panašia atkarpa 7:0 ir ketvirčio viduryje pasiekė didžiausią savo pranašumą – 66:75. Likus pusei minutės iki finalinės sirenos studentai dar vis turėjo 8 taškų persvarą, tačiau taiklus Pauliaus Parachomiko tritaškis įžiebė vietos sirgaliams viltį.

Dar daugiau vilties atsirado, kai po žaibiškos tauragiškių pražangos abi baudas prametė Arturs Pelšs. Po šių metimų šeimininkai turėjo dar dvi progas tolimiems metimams, tačiau tiek Liudas Valantinas, tiek P. Parachomikas šovė pro šalį. Rungtynės baigėsi 4 taškų KTU persvara – 78:74 (14:25, 29:21, 23:12, 12:16).

KTU komandoje išsiskyrė Matas Sapiega, pelnęs 19 taškų. Matas Edgaras Staniukaitis pelnė 13, Gintautas Kybartas – 11 taškų.

Tauragės KK gretose rezultatyviausias buvo L. Valantinas, įmetęs 19 taškų. P. Parachomikas pridėjo 15, Liudas Radavičius – 14 taškų.

Ketvirtos RKL finalo serijos rungtynės vyks balandžio 30 d. (šeštadienį) 14:00 val. Kauno KTU krepšinio salėje. Jose gali paaiškėti 2015-2016 m. RKL čempionai.