Rimo Girskio treniruojami "Azovmaš" krepšininkai antradienį svečiuose 109:73 (31:27, 24:12, 26:15, 28:19) sutriuškino dešimtojoje pozicijoje esančią Odesos MBK (7 pergalių ir 18 pralaimėjimų) ekipą.

A.Kazlauskas nugalėtojams pelnė 11 taškų, atkovojo 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą ir blokavo varžovų metimą. Per 15 minučių jis pataikė 3 tritaškius iš 5 ir 1 dvitaškį iš 2.

R.Jaručio sąskaitoje - 5 taškai (dvitaškiai 1/1, baudos 3/4), po vieną atkovotą ir perimtą kamuolį bei rezultatyvus perdavimas per 8 minutes.

Septynioliktą pergalę XXV turo mače iškovojo ir ketvirtą vietą reguliariajame sezone užsitikrino Tautvydo Lydekos Dnepropetrovsko "Dnepr" komanda, išvykoje 100:82 (25:23, 27:21, 27:24, 21:14) nugalėjusi pirmenybių aytsaiderį Rovno "BK 93 Pulsar" (3/22) penketuką.

Lietuvis per 25 minutes įmetė 20 taškų (dvitaškiai 7/7, baudos 6/9), atkovojo 7 ir perėmė 1 kamuolį.

Rimanto Endrijaičio treniruojama Sumų "Sumychimprom" (12/13) ekipa, kurioje nerungtyniavo Tomas Rakauskas, varžovų aikštėje 76:80 nusileido Čerkasų "Čerksskije mavpy" (V vieta - 15/10) krepšininkams ir smuktelėjo į aštuntąją poziciją.

Pralaimėjimą patyrė ir tryliktąją poziciją užimanti Lvovo "Politechnika" (4/21) su Mantu Ignatavičiumi, svečiuose 69:79 (16:21, 22:20, 17:21, 14:17) nusileidusi Kijevo "Budyvelnik" (VII vieta - 12/13) komandai.

Lietuvis šiame mače į varžovų krepšį įmetė 10 taškų, atkovojo ir perėmė po 5 kamuolius bei atliko 3 rezultatyvius perdavimus. Per 28 minutes M.Ignatavičius pataikė 1 tritaškį iš 4, 3 dvitaškius iš 10 bei realizavo abu 1 baudos metimą iš 3.