Mačo rezultatas neatspindi rungtynių eigos. Iki dvikovos pabaigos likus 3 minutėms „Uniks“ dar pirmavo 82:69, o likus žaisti pusantros minutės svečiai buvo priekyje 85:78. Nors šeimininkai sugebėjo priartėti, persverti rezultato jie nebespėjo.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Kšyštofas Lavrinovičius. Per 22 minutes jis spėjo pelnyti 19 taškų (5/5 dvitaškių, 1/1 tritaškio, 6/7 baudų). Puolėjas taip pat atkovojo 5 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, 5 sykius suklydo ir 3 kartus prasižengė.

Saulius Štombergas per 27 minutes pelnė 15 taškų (0/3 dvitaškių, 3/5 tritaškių, 6/6 baudų), atkovojo 5 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą bei 4 kartus prasižengė.

Darjušas Lavrinovičius per 19 minučių prie „Uniks“ pergalės prisidėjo 12 taškų (5/8 dvitaškių, 0/1 tritaškio, 2/2 baudų. Puolėjas taip pat atkovojo 7 ir perėmė 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo 2 metimus bei 4 sykius prasižengė.

Ketvirtadienį vyks dar trejos ketvirtfinalio serijų rungtynės, po kurių paaiškėti gali dar du pusfinalio dalyviai. Kitame etape „Uniks“ kausis su Maskvos srities „Chimki“ ir Maskvos srities „Dinamo“ poros laimėtoju. Serijoje lygu 1-1.

Pirmasis pusfinalio mačas įvyks kitą trečiadienį.