Lietuvis dar sugriebė 5 atšokusius kamuolius, blokavo varžovo metimą, po 2 kartus suklydo ir pažeidė taisykles.

Tiek pat taškų surinko ir Richardas Allenas Zhderelis (4/12 dvitaškių), o latvio Edmundo Gabrano sąskaitoje - 13 taškų, 10 atkovotų kamuolių ir 5 rezultatyvūs perdavimai.

Pralaimėjusiems Dmitrijus Korabliovas pelnė 20 taškų.

A.Kiaušo ir V.Stanevičiaus komandos pergalė Ukrainoje

Kitame mače Ivano Frankovsko "Goverla" klubas su dviem lietuviais puikiai sužaidė paskutinį kėlinį ir netikėtai namuose 78:73 įveikė Čerkasų "Čerkaski mavpy" ekipą.

Nugalėtojams Aivaras Kiaušas per 23 minutes surinko 9 taškus (3/4 dvitaškių, 0/1 tritaškio, 3/4 baudų) ir sugriebė 6 atšokusius kamuolius (4 - puolime).

Vitalijus Stanevičius per 16 minučių pelnė 7 taškus (3/6 dvitaškių, 0/2 tritaškių, 1/2 baudų), atkovojo 4 bei perėmė 1 kamuolį, blokavo varžovo metimą, po kartą suklydo ir pažeidė taisykles.

Portalo Eurobasket.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško portalo sutikimo draudžiama.