Svečiai buvo pavojingai priartėję ketvirtojo kėlinio pabaigoje, tačiau aikštės šeimininkai puikiai sužaidė dvikovos pabaigą ir iškovojo užtikrintą pergalę.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė 18 taškų (8/10 dvit.) surinkęs ir 8 atšokusius kamuolius sugriebęs Novica Veličkovičius. 10 taškų pridėjo sergio Llulas, 9 - Marko Jaričius (1/5 dvit., 1/4 trit., 7 kl.).

R. Kaukėnas per 23 minutes pelnė 14 taškų (2/4 dvit., 1/2 trit., 7/8 baudų), atkovojo 4 bei perėmė 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 6 varžovų pražangas, dusyk suklydo bei kartą prasižengė ir, surinkęs 22 balus, buvo naudingiausias mačo žaidėjas.

D. Lavrinovičius per 22 minutes įmetė 10 taškų (3/7 dvit., 4/4 baudų), atkovojo 4 bei perėmė 1 kamuolį, blokavo varžovo metimą, sykį suklydo ir triskart pažeidė taisykles.

"Unicaja" ekipai Robertas Archibaldas (5 atk. kam.) pelnė 14, Juanas Dixonas (1/6 trit., 5 kl.) ir Joelas Freelandas (5 atk. kam.) - po 13 taškų.

Nesėkmę patyrė Tomo Delininkaičio Mursijos "Murcia" ekipa. Komanda išvykoje 55:72 (15:16; 10:15; 17:24; 13:17) nusileido Manresos "Suzuki" klubui.

Startiniame ekipos penketuke rungtynes pradėjęs T. Delininkaitis žaidė beveik 15 minučių.

Gynėjas pelnė 3 taškus (0/2 dvitaškių, 1/2 tritaškių), atkovojo ir perėmė po kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, 2 kartus pažeidė taisykles ir 5 sykius suklydo.

"Murica": Pedro Roblesas 13, Paulo Prestesas 12 (9 atk. kam.), Milošas Vujaničius 10.

"Suzuki": Romanas Montanezas 17, Alfonso Alzamora 9, Brianas Cusworthas 9, Jordi Grimau 9, Larry Lewisas 9, Rodrigo San Miguelis 8.

Nesėkmę svečiuose patyrė Alikantės “Meridiano” komanda su dviem lietuviais, rezultatu 75:90 (23:27, 19:19, 20:25, 13:19) pralaimėjusi Vitorijos “Caja Laboral” ekipai.

Mindaugas Katelynas per 27 min. 59 sek. pelnė 13 taškų (3/7 trit., 2/9 dvit.) ir buvo rezultatyviausias Alikantės klube. Lietuvis taip pat atkovojo 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir dukart prasižengė.

Martynas Andriuškevičius pralaimėjusiems per 15 min. 32 sek. surinko 8 taškus (4/5 dvit.), po krepšiais sugriebė 6 akmuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, blokavo 2 metimus, dukart suklydo ir sykį prasižengė.

”Caja Laboral”: Tiago Splitteris 19, Pau Ribasas 17, Mirza Teletovičius 15, Carlas Englishas 13.

”Meridiano”: Mindaugas Katelynas 13, Kyle’as Hillas 11, Mario Stojičius 10.