Mačą spurtu 6:0 pradėję dzūkai kontroliavo žaidimo eigą ir antrame kėlinyje netgi turėjo 13 taškų pranašumą (25:38). Visgi dar iki pertraukos „Lietuvos rytas“ sugebėjo atsilikimą sumažinti iki vos dviejų taškų – 39:41.

Apskritai pirmą kartą priekyje R. Kurtinaičio auklėtiniai atsidūrė tik trečiame ketvirtyje, o tai padaryti leido tikslus Margirio Normanto dvitaškis (49:47).

Taško deficitą turėję vilniečiai lemiam ketvirtį pradėjo su didesne energija ir tai iškart davė vaisių – susikrovė rekordinę persvarą (65:59). Bet „Dzūkija“ nepasidavė ir iškart vėl priartėjo (65:64).

Netrukus svečiai neteko savo lyderio – likus žaisti 3:22 min. su komandų draugų pagalba aikštę paliko Julius Kazakauskas, itin smarkiai išsisukęs čiurną.

Tuo pasinaudojęs „Lietuvos rytas“ vėl truktelėjo į priekį (71:66), bet neilgam – varžovai priartėjo 74:72, o vilniečiai dar prarado kamuolį.

„Dzūkija“ turėjo 20 sekundžių išplėšti pergalę arba bent pratęsimą, tačiau Alejandro Hernandezas neįveikė Drew Gordono gynybos, o tašką rungtynėse padėjo du baudų metimus sumetęs Tayloras Brownas – 76:72.

Lygiai po mėnesio pertraukos į LKL kovas sugrįžęs Artūras Gudaitis vienas geriausių „Lietuvos ryto“ žaidėjų – 23-ejų metų centras, pakilęs nuo suolo, per 21 minutę pelnė 16 taškų, atkovojo 7 kamuolius ir surinko 17 naudingumo balų.

„Lietuvos rytas“: Corey Fisheris 17 (4 rez. perd., 23 naud. bal.), Artūras Gudaitis 16, Drew Gordonas 10 (7 atk. kam., 4 rez. perd.), Tayloras Brownas ir Rokas Giedraitis po 8 taškus.

„Dzūkija“: Paulius Morkeliūnas 16 (7 atk. kam.), Anatolijus Kaširovas 14 (8 atk. kam.), Alejandro Hernandezas 12 (5 rez. perd.), Karolis Guščikas (8 atk. kam.) ir Osvaldas Mačernis po 9 taškus.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (56)