Primename, kad šios ekipos buvo susidūrusios pirmame Europos taurės ture. Tuomet Rusijoje vykusiose rungtynėse savo pranašumą rezultatu 97:89 įrodė Rumunijos klubas.

CSU: Filipas Adamovičius ir Rawle'as Marshallas po 15, Draganas Zekovičius ir Alhaji Mohammedas po 12 taškų.

„Chimki“: Jegoras Vialcevas 15 (3/3 tritaškiai), Sergejus Monia 12, Marko Popovičius 11, Michaelis Gelabale'is, Mike'as Greenas (8 rez. perdav.) ir Paulas Davisas (8 atk. kam.) po 10 taškų.

R. Butautas su auklėtiniais iškovojo pergalę Makedonijoje

Svarbią pergalę iškovojo Ramūnas Butautas ir treniruojama Rygos VEF (3/3) komanda. Trečiadienį Latvijos čempionai Makedonijoje 77:70 (19:17, 22:21, 19:15, 17:17) nugalėjo Skopjės MZT (1/5) ekipą.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė 16 taškų (4/5 dvitaškiai, 2/3 tritaškiai) surinkęs ir 7 atšokusius kamuolius sugriebęs bosnis Kenanas Bajramovičius. Po 14 taškų įmetė Artūras Strelniekas (4/7 tritaškiai), Antywane'as Robinsonas (2/3 tritaškiai, 9 atk. kam.) ir Dee Brownas (1/6 tritaškiai, 8 rez. perdav., 4 per. kam., 9 išprov. praž.).

Aikštės šeimininkams Damjanas Stojanovskis (4/7 tritaškiai, 12 atk. kam., 7 išprov. praž.) pelnė 22, Todoras Gečevskis (2/3 tritaškiai) - 14, Aleksandras Kostoskis (1/5 tritaškiai) - 13 taškų.

Puikią gynybą demonstravę K. Kemzūros auklėtiniai sutriuškino Belgijos čempionus

Triuškinančią pergalę iškovojo Kęstučio Kemzūros ir Roberto Kuncaičio treniruojama Nymburko ČEZ (3/3) komanda.

Trečiadienį Čekijos čempionai namuose po ilgosios pertraukos į savo krepšį leido įmesti vos 22 taškus ir 73:51 (20:15, 16:14, 16:5, 21:17) nugalėjo Ostendės „Telenet“ (4/2) ekipą iš Belgijos.

Aikštės šeimininkams Rašidas Mahalbašičius (9 atk. kam.) pelnė 15, Tre Simmonsas (3/4 tritaškiai) - 13, Dylanas Page'as - 12 taškų. Vlado Ilievskio sąskaitoje - 9 taškai ir 7 rezultatyvūs perdavimai. Po 7 taškus surinko Radoslavas Rančikas (5 atk. kam.) ir Vojtechas Hrubanas.

Svečių gretose išsiskyrė Mateuszas Ponitka ir Andrija Stipanovičius (8 atk. kam.), surinkę atitinkamai 18 ir 14 taškų.

Rezultatyvaus B. Veikalo žaidimo komandos pergalei nepakako

Trečią nesėkmę turnyre patyrė Beno Veikalo atstovaujamas Bonos „Telekom Baskets“ klubas (3/3). Bonos ekipa D grupės rungtynėse svečiuose 61:76 (18:13, 15:24, 19:19, 9:20) nusileido kitai Vokietijos komandai - Berlyno „Alba“ (5/1).

B. Veikalas buvo vienas rezultatyviausių savo ekipoje. Gynėjas iš Lietuvos per 31 aikštelėje praleistą minutę surinko 12 taškų (3/7 dvitaškiai, 3/7 tritaškiai), atkovojo 2 kamuolius, atliko tiek pat rezultatyvių perdavimų, 2 kartus perėmė kamuolį iš varžovų ir sykį suklydo.

Nugalėtojus į pergalę vedė Davidas Loganas surinkęs 16 taškų, Levonas Kendallas ir Reggie Reddingas įmetė po 10.

Svečių iš Bonos gretose be lietuvio išsiskyrė amerikietis Jamelas McLeanas, pelnęs 15 taškų.

D. Gailius rungtyniavo nesustabdomai

Puikų pasirodymą turnyre surengė lietuvis Deividas Gailius, o jo atstovaujama Liublianos „Union Olimpija“ komanda (4/2) įsirašė svarbią pergalę. Slovėnijos ekipa C grupės rungtynėse varžovų aikštelėje po pratęsimo 83:82 (10:25, 24:11, 20:14, 17:21, 12:11) nugalėjo Varezės „Cimberio“ (1/5) krepšininkus.

D. Gailius šiose rungtynėse buvo sunkiai sustabdomas ir pasiekė dvigubą dublį. 25-erių metų lietuvis aikštelėje praleido 38 minutes ir pelnė net 31 tašką (5/10 dvitaškiai, 4/8 tritaškiai, 9/13 baudos), atkovojo 10 atšokusių kamuolių ir trissyk suklydo.

„Cimberio“: Keydrenas Clarkas 23, Ebi Ere 22, Aubrey Colemanas 14 taškų.

„Union Olimpija“: Deividas Gailius 31, Alenas Omičius 15, Nebojša Joksimovičius 9 taškai.

Portalo Eurobasket.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško portalo sutikimo draudžiama.