Lietuvio auklėtiniai 82:93 (26:26, 24:17, 19:28, 13:22) turėjo pripažinti čempionų titulą ginančių Madrido „Real“ (4/3) krepšininkų pranašumą.

Per pirmuosius du kėlinius Chimkų komandos puolimo variklis veikė be priekaištų – sužaidus 20 min. šeimininkai pirmavo 50:43. Visgi po ilgosios pertraukos vaizdas aikštėje apsivertė aukštyn kojomis. Rusų komandos puolimas užstrigo, o „Real“ įjungė aukštesnę pavarą ir po Jono Mačiulio bei Trey Thompkinso tritaškių 25 min. persvėrė rezultatą (61:60).

Nors „Chimki“ dar bandė kabintis, svečiai iniciatyvos iš rankų nebeišleido. Ketvirtajame kėlinyje Madrido komandos pranašumas išaugo iki dvižeklio (84:74) – dramos paskutinėmis rungtynių minutėmis ispanams išvengti pavyko.

J. Mačiulis rungtynes pradėjo starto penkete ir per 20 min. nugalėtojams surinko 11 taškų (1/1 dvitaškis, 3/4 tritaškiai).

Visgi daugiausiai problemų šeimininkams kėlė svečių milžinas iš Meksikos Gustavo Ayonas, pelnęs 24 taškus, atakavęs beveik be klaidų, po lenta sugriebęs 13 kamuolių ir surinkęs net 41 naudingumo balą.

„Real“ šiose rungtynėse iš viso realizavo 14 iš 34 tritaškių (41 proc.), kuriuos netgi metė dažniau, nei dvitaškius metimus. Taikliau už šeimininkus svečiai metė ir dvitaškius, kuriuos realizavo 64 proc. taiklumu (20/31). Pagal naudingumo koeficientą Madrido klubas oponentus pranoko 112-91.

„Real“: Gustavo Ayonas 24 (10/12 dvit., 13 atk. kam., 41 naud. bal), Sergio Llullas 17 (3/9 trit.), Trey Thompkinsas 11, Jonas Mačiulis 11, K. C. Riversas 10.

„Chimki“: Jamesas Augustine'as 20 (7 atk. kam.), Aleksejus Švedas 17 (1/5 trit.), Sergejus Monia 14, Tyrese'as Rice'as 12 (9 rez. perd.).

Kitose grupės rungtynėse Vitorijos „Laboral Kutxa“ (5/2) namie 90:64 nušlavė Bambergo „Brose Baskets“ (3/4) krepšininkus.

18 taškų nugalėtojams pelnė 11 kamuolių atkovojo Ioannis Bouroussis, 16 – Mike'as Jamesas.

Pralaimėjusiems 11 taškų pelnė Bradley Wanamakeris, 10 – Danielis Theisas.