R. Kaukėnas šiose rungtynėse ant parketo praleido 25 minutes, pelnė 6 taškus (1/4 dvitaškiai, 0/4 tritaškiai, 4/4 baudos), atliko 3 rezultatyvius perdavimus, 2 kartus suklydo, išprovokavo 4 varžovų pražangas bei pats 2 kartus prasižengė.

Nugalėtojams Akosas Kelleris ir Willie Warrenas pelnė po 17 taškų, Davidas Vojvoda - 15 taškų.

Pralaimėjusių gretose išsisikyrė Troy Bellas ir Jamesas White'as, atitinkamai surinkę 25 ir 21 tašką.

V. Dilys vedė „TU/Rock“ ekipą į pergalę prieš Samaros klubą

Vilmanto Dilio ir Augusto Pečiukevičiaus atstovaujama Tartu „TU/Rock“ (4/0) komanda „Iššūkio taurės“ turnyre iškovojo ketvirtą pergalę iš eilės ir itin sustiprino savo šansus patekti į kitą etapą. Estijos klubas I grupėje namuose 84:73 (22:20, 18:23, 22:18, 22:12) pranoko Samaros „Krasnyje Krylja“ (2/2) krepšininkus.

29 minutes aikštėje praleidęs V. Dilys buvo vienas pergalės kalvių. Aukštaūgis iš Lietuvos įmetė 23 taškus (8/9 dvitaškiai, 1/2 tritaškiai, 4/4 baudos), atkovojo 7 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, po kartą perėmė kamuolį ir suklydo bei po 3 kartus išprovokavo varžovų pražangas bei pats pažeidė taisykles.

Kitas Tartu klube rungtyniaujantis lietuvis A. Pečiukevičiaus taip pat žaidė naudingai. Per 32 minutes krepšininkas surinko 11 taškų (4/6 dvitaškiai, 1/5 tritaškiai), atkovojo kamuolį, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, kartą perėmė kamuolį, 2 sykius jį prarado, išprovokavo varžovo pražangą bei 3 kartus prasižengė.

Be lietuvių šeimininkų gretose rezultatyvumu išsiskyrė Vicentas Simpsonas, pelnęs 15 taškų ir Tabelis Kurbas (12 taškų).

Pralaimėjusiems Antonas Ponkrašovas ir Filipas Videnovas surinko po 15 taškų.

D. Kairio auklėtiniai nušlavė varžovus

Triuškinančią pergalę turnyre iškovojo Donaldo Kairio treniruojamas Minsko „Cmoki“ (3/1) klubas. Baltarusijos čempionai L grupėje savo žiūrovų akivaizdoje 104:73 (38:15, 22:25, 22:18, 22:15) nepaliko vilčių Kotkos KTP (1/3) krepšininkams.

„Cmoki“: Demonte Harperis 20 (3/5 tritaškiai), Keithas Bensonas 18 (9/12 dvitaškiai, 10 atk. kam.), Vitalijus Liutyčius 14, Branko Mirkovičius 13 taškų.

KTP: Sharaudas Curry 15 (7/10 dvitaškiai, 7 rez. perd.), Tmo Heinonanas 11, Aleksi Akpaso 10 taškų.

Minsko klubas turnyro lentelės L grupėje rikiuojasi pirmas.

Naudingas G. Gusto žaidimas padėjo komandai iškovoti pergalę

Sudėtingą pergalę Baltijos krepšinio lygos (BBL) rungtynėse iškovojo Giedriaus Gusto atstovaujamas Rakverės „Tarvas“ (4/7) klubas. A grupės rungtynėse "Tarvas" namuose 81:77 (27:13, 14:25, 20:16, 20:23) pranoko kitą Estijos komandą Talino „Tallina Kalev“ (3/8).

G. Gustas šiose rungtynėse per 33 minutes įmetė 12 taškų (3/11 dvitaškiai, 6/10 baudos), atkovojo 2 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, 5 kartus suklydo, išprovokavo 8 varžovų pražangas bei 4 kartus prasižengė pats.

Nugalėtojus į priekį vedė Maris Laksa ir Raitis Kerleesas, pelnę 21 ir 18 taškų.

Svečiams Reimo Tammas surinko 28 taškus.

Portalo Eurobasket.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško portalo sutikimo draudžiama.