Jau net 18 pralaimėjimą patyrusios Niujorko komandos neišgelbėjo ir rezultatyvus Carmelo Anthony žaidimas. Puolėjas per 42 minutes pelnė 30 taškų (9/16 dvit., 2/6 trit., 6/7 baud. met.), atkovojo 7 ir perėmė 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir blokavo varžovo metimą. Krepšininkas per sužaistas minutes nė karto nesuklydo ir neprasižengė.

Svečiams iš Memfio pergalę atnešė komandinis žaidimas - dviženklį taškų skaičių surinko penki krepšininkai, o taškus pelnė visi dešimt aikštėje pasirodę žaidėjai.

„Knicks“ (8/18) 87:95 (22:25; 18:25; 21:22; 26:23) Memfio „Grizzles“ (11/15)

„Knicks“: Carmelo Anthony 30 (9/16 dvit., 2/6 trit., 6/7 baud. met., 7 atk. kam.), J. R. Smithas (7 rez. perd., 4 per. kam.) ir Timas Hardaway'us jaunesnysis po 16.

„Grizzles“: Zachas Randolphas 25 (15 atk. kam.), Tony Allenas 19 (8 atk. kam.), Jerrydas Baylessas 11, Edas Davisas ir Kosta Koufas (9 atk. kam.) po 10.

Vašingtono „Wizards“ (12/13) 106:99 (14:30; 30:21; 30:25; 32:23) Bostono „Celtics“ (12/16)

„Wizards“: Trevoras Ariza 27 (8 atk. kam.), Johnas Wallas 20 (9 rez. perd., 6 per. kam.), Marcinas Gortatas (11 atk. kam.), Nene Hilario (8 atk. kam.) ir Kevinas Seraphinas po 13.

„Celtics“: Avery Bradley 26, Jaredas Sullingeris 22 (11 atk. kam.), Jeffas Greenas 13, Brandonas Bassas (11 atk. kam.) ir Jordanas Crawfordas (8 rez. perd.) po 11.