"Prokom Trefl" krepšininkai namuose net 48 taškų skirtumu 119:71 (18:16, 24:10, 45:22, 32:23) sutriuškino pirmenybių autsaiderę Inovroclavo "Notec" ekipą.

T.Pačėsas nugalėtojams pelnė 11 taškų (dvitaškiai 1/1, tritaškiai 3/6), atkovojo 3 ir perėmė 8 kamuolius bei atliko 10 rezultatyvių perdavimų per 24,5 minutės, o 19 minučių žaidusio T.Mačiulio sąskaitoje 4 taškai (dvitaškiai 2/2), po 2 atkovotus ir perimtus kamuolius, rezultatyvus perdavimas bei 3 blokuoti varžovų metimai.

Antrąją nesėkmę vienuoliktosiose rungtynėse patyrė antrojoje pozicijoje esanti Šviecų "Polpak" komanda, kurioje žaidžia Andrius Lepinaitis ir Žygimantas Jonušas, namuose 80:93 (21:25, 24:15, 17:27, 18:26) pralaimėjusi Varšuvos "Era Šląsk" krepšininkams.

A.Lepinaitis pelnė 17 taškų (dvitaškiai 2/3, tritaškiai 4/6, baudos 1/1) ir buvo vienas rezultatyviausių komandoje. Jis per 20 minučių atkovojo 1 ir perėmė 2 kamuolius bei atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

31 minutę žaidęs Ž.Jonušas pelnė 6 taškus (dvitaškiai 3/5, tritaškiai 0/3, baudos 3/4), atkovojo ir perėmė 1 kamuolį bei atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Trečiosiose penktadienio rungtynėse taip pat du lietuvius savo gretose turintis Bydgoščiaus "Astoria" (VI vieta - 6 pergalės ir 5 pralaimėjimai) namuose 82:77 (24:23, 18:16, 19:16, 21:22) įveikė Ostruvo "Stal" (XI vieta 4/7) ekipą su Rolandu Urkiu.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Arvydas Čepulis, per 30 minučių pelnęs 19 taškų (dvitaškiai 3/6, tritaškiai 1/4, baudos 10/11) ir atkovojęs 4 kamuolius.

Aivaras Kiaušas į svečių krepšį įmetė 13 taškų (dvitaškiai 4/7, tritaškiai 1/1, baudos 2/4), atkovojo 5 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir blokavo varžovo metimą per 37 žaidimo minutes.

23 minutes svečių gretose rungtyniavęs R.Urkis pelnė 8 taškus, (dvitaškiai 3/8, tritaškiai 0/1, baudos 2/2) ir atkovojo 3 kamuolius.