16 minučių aikštėje pralaidęs T.Pačėsas nugalėtojams pelnė 6 taškus (tritaškiai 2/2), atkovojo 1 ir perėmė 2 kamuolius bei atliko 3 rezultatyvius perdavimus, o T.Masiulio sąskaitoje 3 taškai (dvitaškiai 1/1, tritaškiai 0/1, baudos 1/5), 2 rezultatyvūs perdavimai, 1 perimtas kamuolys bei blokuotas varžovo metimas per 21 minutę.

Lengva pergale ketvirtfinalio seriją pradėjo ir antrą vietą reguliariajame sezone užėmusi Vloclaveko "Anwil" komanda su Mariumi Prekevičiumi, savo aikštėje 89:66 (15:18, 23:14, 29:18, 22:16) sutriuškinusi Zgoželeco "BOT KS Turow" penketuką.

M.Prekevičius per 16 su puse minutės pelnė 3 taškus (dvitaškiai 0/1, tritaškiai 1/1), atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį bei atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Pergalingai atkrintamąsias varžybas pradėjo ir trečiojoje pozicijoje reguliariajame sezone likęs Šviecų "Polpak" penketukas, kuriame žaidžia Andrius Lepinaitis ir Žygimantas Jonušas, namuose 76:73 (21:18, 17:16, 20:15, 18:24) įveikęs Ostruvo "Stal" krepšininkus.

31 minutes žaidęs Ž.Jonušas įmetė 15 taškų (dvitaškiai 1/3, tritaškiai 3/6, baudos 4/6), atkovojo 5 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir blokavo varžovo metimą, o A.Lepinaitis šiam susitikimui nebuvo registruotas.

Pirmosiose ketvirtfinalio rungtynėse nepasisekė tik Mindaugo Burneikos Slupsko "Energa Czarni" ekipai, kuri savo aikštėje 67:70 (18:21, 14:17, 25:12, 10:20) nusileido Vroclavo "Era Šląsk" klubui.

Lietuvis šeimininkams per 16 minučių pelnė 6 taškus (dvitaškiai 0/1, tritaškiai 2/4) ir perėmė 1 kamuolį.

Antrosios serijos rungtynės trečiadienį vėl bus žaidžiamos Sopote, Vloclaveke, Šviecuose ir Slupske.