Susitikimą dviem tritaškiais pradėję aikštelės šeimininkai pirmavo (6:2). Uteniškiai pelnė dar aštuonis taškus be atsako ir Mantas Šernius buvo priverstas prašyti minutės pertraukėlės (14:2). Po pasitarimo pasvaliečiai atsakė spurtu 8:2 ir sušvelnino rezultatą (16:10). Tauras Jogėla greitą ataką pabaigė dvitaškiu su pražanga ir dabar jau Dainius Adomaitis buvo priverstas prašyti minutės pertraukėlės (16:13). Po pirmo ketvirčio švieslentėje degė lygus rezultatas - 19:19.

Antrą kėlinį svečiai pradėjo spurtu 5:0 (19:24). Michaelas Dixonas užsidirbo technine pražangą, o šia situacija pasinaudoję „Juventus“ krepšininkai vėl persvėrė rezultatą (25:24). Ekipos keitėsi taškais ir likus žaisti tris minutes iki ketvirčio pabaigos švieslentėje vėl degė lygus rezultatas (30:30). Po pirmos rungtynių pusės penkių taškų skirtumu pirmavo „Juventus“ (37:32).

Sužaidus penkias minutes trečiajame kėlinyje pasvaliečiai susigrąžino trapią persvarą (41:43). Alexanderis Oriakhi krepšį sudrebino dėjimu, tačiau iš karto buvo nubaustas technine pražanga už ginčus su arbitrais (42:45). Techninę pražangą užsidirbo ir Simas Buterlevičius, o svečiai padidino persvarą (42:50). Po A. Oriakhi dėjimo „Pieno žvaigždės“ įgijo dviženklį pranašumą (45:56).

Arvydo Šikšniaus dvitaškis su pražanga sumažino aikštelės šeimininkų deficitą (49:58), tačiau du T. Jogėlos dėjimai sugrąžino iniciatyvą svečiams (51:62). Tašką rungtynėse padėjo taiklus Gyčio Sirutavičiui tritaškis (54:67), per likusį rungtynių laiką Dainiaus Adomaičio auklėtiniai sumažino atsilikimą iki septynių taškų, tačiau pergalę šventė svečiai – 62:74.

„Pieno žvaigždės“: Tauras Jogėla 15, Michaelas Dixonas 13, Laimonas Kisielius ir Alexas Oriakhis (10 atk. kam.) - po 12, Gytis Sirutavičius 10.

LKL turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškų skirtumas):