Pradžia. Rungtynes taikliu tolimu metimu pradėjo Šarūnas Vasiliauskas, o įpusėjus ketvirčiui komandas skyrė 4 taškai (11:15). Nors „Vytautas“ netrukus išlygino rezultatą (15:15), tačiau klaipėdiečiai vėl nutolo (15:20). Kėlinį trimis taškais iš eilės pabaigę aikštelės šeimininkai sumažino deficitą iki 2 taškų (18:20).

Kova. Prabėgus penkioms minutėms antrajame ketvirtyje Laimonas Kisielius sumetė tris baudų metimus taip persverdamas rezultatą savo komandos naudai (29:28). Likus kiek daugiau nei minutei iki kėlinio pabaigos „Vytautas“ buvo susikrovęs 6 taškų pranašumą (38:32). Po dviejų kėlinių komandas skyrė 4 taškai – 40:36

Klaidos. Per pirmuosius du kėlinius „Vytautas“ demonstravo kokybiškesnį žaidimą – padarė vos 3 klaidas, o „Neptūnas“ į tai „atsakė“ net dešimt.

Atkovoti kamuoliai. Nepaisant didelio klaipėdiečių klaidų skaičiaus, pastarieji puikiai kovėsi po krepšiu – atkovojo 6 kamuoliais daugiau nei „Vytautas“ (17 prieš 11 atk. kam.).

Šou. Prabėgus kiek mažiau nei dviems minutėms trečiajame kėlinyje po sudėtingo Dainiaus Šalengos tolimo metimo „Vytautas“ susikrovė 12 taškų pranašumą (48:36). Po Vaido Čepukaičio dėjimo, Dainiaus Adomaičio užsidirbtos techninės pražangos ir L. Kisieliaus tritaškio skirtumas išaugo iki 18 taškų (54:36). Po Vytauto Šulskio tolimo metimo bei Donato Zavacko techninės baudos „Neptūno“ deficitas išaugo iki 22 taškų (58:36).

Pirmi taškai po 5 minučių. Po kiek daugiau nei penkių minučių trečiajame kėlinyje Arnas Butkevičius baudos metimu pelnė pirmuosius klaipėdiečius taškus ketvirtyje (58:37). Patį trečiąjį kėlinį „Vytautas“ laimėjo net 30:12, o prieš paskutines 10 minučių komandas skyrė 20 taškų (70:20).

Per vėlai susigriebė. Ketvirtojo kėlinio pradžioje situacija iš esmės nesikeitė ir „Vytautas“ išlaikė panašią persvarą – po penkių minučių klaipėdiečiai turėjo 19 taškų deficitą (76:57). Likus porai minučių iki ketvirčio pabaigos aikštelės šeimininkų persvara ištirpo iki 13 taškų (78:65), o po Trento Plaistedo dėjimo skirtumas sumažėjo iki 11–os (78:67). Travisas Baderis pridėjo dvitaškį (78:69), kitoje atakoje suklydo, T. Baderis pataikė tolimą metimą ir klaipėdiečių deficitas sumažėjo iki 6 taškų (78:72). Per likusias sekunde „Neptūnas“ nesukūrė stebuklo ir pergalę šventė „Vytautas“ – 82:72.

Debiutas. „Vytauto“ naujokas Sergejus Zagreba debiutavo antrąją pirmojo kėlinio minutę. Per pirmąją rungtynių dalį ukrainiečiui buvo pavykę pelnyti 1 tašką ir atkovoti 2 kamuolius. Aukštaūgis rungtynes užbaigė savo sąskaitoje turėdamas 5 taškus ir 2 sugriebtus kamuolius.