Mačą sėkmingiau pradėjo Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ ekipa, kuri po trijų su puse minučių pirmavo (2:8). Visgi aikštės šeimininkai kiek atsitiesė, tačiau po pirmojo kėlinio vis dar priekyje buvo pasvaliečiai – 20:21.

„Lietuvos ryto“ legionierius Jamesas Baronas antrajame kėlinyje pelnė net 10 taškų iš eilės ir vilniečiai įgavo rekordinį pranašumą (38:31).

Visus aikštelės šeimininkų bandymus atitrūkti svečiai vertė niekais, o po pirmosios rungtynių dalies „Lietuvos rytas“ pirmavo vos 4 taškais – 46:42.

Po ilgosios pertraukos „Lietuvos rytas“ bandė kiek atitolti (54:46), tačiau tada „Pieno žvaigždės“ greitai ištirpdė turėtą deficitą ir net persvėrė rezultatą savo naudai (56:57).

Trečiąjį kėlinį sėkmingiau baigė svečiai, kurie prieš lemiamą ketvirtį turėjo 2 taškų pranašumą – 60:62.

Ketvirtojo kėlinio viduryje „Pieno žvaigždės“ pelnė 6 taškus iš eilės ir atitolo saugesniu atstumu (73:81).

Rungtynių pabaigoje užtikrinčiau sužaidęs „Lietuvos rytas“ laimėjo atkarpą net 20:5 ir iškovojo svarbią pergalę čempionate – 93:86.

„Lietuvos rytas“: Jamesas Baronas 27, Anthony Fisheris 23, Drew Gordonas 16, Artūras Gudaitis 12, Clevin Finley Hannah 6, Rokas Giedraitis 5, Laimonas Kisielius ir Julius Jucikas po 2, Tayloras Brownas (4 min.), Margiris Normantas (6:23 min.) ir Artūras Jomantas (7:54 min.) taškų nepelnė, Adamas Lapeta nežaidė.

„Pieno žvaigždės“: Derickas Low 19, Steponas Babrauskas 15, Andrejus Agafonovas 14, Osvaldas Olisevičius ir Nikita Balašovas po 9, Evaldas Žabas 8, Egidijus Dimša 6, Justas Tamulis ir Karolis Babkauskas po 3, Ignas Fiodorovas (4:51 min.) taškų nepelnė.