Ketvirto kėlinio pradžioje po C. Bohso taiklaus metimo iš vidutinio nuotolio „Heat“ pranašumas buvo padidėjęs iki 13 taškų (65:52).

Visgi tada „Pelicans“ atsigavo ir likus žaisti 36 sekundėms išlygino rezultatą (78:78). Vėliau tiek „Heat“, tiek „Pelicans“ turėjo galimybes išplėšti pergalę, tačiau nei C. Bosho, nei Anthony Daviso metimai nepasiekė tikslo ir komandoms teko žaisti pratęsimą.

Jame vadeles į rankas paėmė šeimininkai. C. Boshas ir Dwyane‘as Wade‘as kartu pelnė net 13 taškų iš 16 ir padovanojo „Heat“ sirgaliams kalėdinę dovaną (94:88).

Tai buvo dešimta Majamio komandos pergalė per dvylika kalėdinių rungtynių.

„Heat“ gretose nesustabdomai žaidė C. Boshas, per 42 minutes pelnęs 30 taškų ir atkovojęs 10 kamuolių. D. Wade‘as pridėjo 19 taškų.

„Pelicans“ komandoje geriausiai žaidė A. Davisas – krepšininkas aikštelėje praleido net 50 minučių, per kurias įmetė 29 taškus atkovojo 15 ir perėmė 4 kamuolius bei blokavo 3 metimus.

„Heat“: Chrisas Boshas 30 (9/17 dvit., 2/8 trit., 6/7 baud., 10 atk. kam.), Dwyane‘as Wade‘as 19 (7/18 dvit., 0/2 trit., 5/9 baud.), Luolas Dengas ir Justise‘as Winslow po 9, Hassanas Whiteside‘as 8 (17 atk. kam., 4 blk.) taškai.

„Pelicans“: Anthony Davisas 29 (50 min., 12/27 dvit., 1/2 dvit., 2/3 baud., 15 atk. kam., 4 per. kam., 3 blk.), Ryanas Andersonas 18 (8 atk. kam.), Ericas Gordonas 16, Jrue Holiday 9 (8 atk. kam.), Norrisas Cole‘as 8 taškai.