Svečiai per mačą su uostamiesčio ekipa laimėjo visus keturis kėlinius, po kiekvieno ketvirčio vis padidindami savo pranašumą. Antrosios finalo serijos rungtynes šeštadienį bus žaidžiamos Jonavoje.

„Nafta-Uni-Laivitė“: Marius Runkauskas 30 taškų, Deividas Daunys 19, Egidijus Dimša 13.

„Dextera“: Lukas Brazdauskis 28, Paulius Beliavičius 15, Tadas Sebežovas 13.

NKL mažojo finalo serijos iki dviejų pergalių pirmose rungtynėse pergalę šventė Pakruojo „Merestos“ krepšininkai, namie 82:58 (20:19, 27:2, 20:15, 15:22) sutriuškinę „Šilutės“ komandą.

Skaudų pralaimėjimą šilutiškiams lėmė tragiškai sužaistas antrasis mačo ketvirtis. Per jį svečiai sukrapštė vos 2 taškus. Pakruojiškiai per tą patį laiką pelnė net 27 taškus ir įgijo pergalingą 26 taškų persvarą. Per likusius du kėlinius įsibėgėjusių „Merestos“ krepšininkų šilutiškiams sustabdyti nesisekė.

„Meresta“: Mantas Čepaitis 22, Tomas Taučius 16, Nerijus Anskinas 15.

„Šilutė“: Aaronas Curtisas 21, Karolis Jakas 10, Simonas Slivka 9.