Rungtynių pradžia nieko gero nežadėjo aikštės šeimininkams – pasvaliečius svečiai pribloškė spurtu 10:0. „Pieno žvaigždės“ daugiausiai patyrusio Stepono Babrausko dėka mėgino atsitiesti, tačiau Virginijaus Šeškaus auklėtiniai pirmąjį kėlinį laimėjo užtikrintai – 25:14.

Antrame ketvirtyje apsukas padidinę Prienų-Birštono „Vytauto“ krepšininkai greitai susikrovė 17 taškų pranašumą – 38:21, tačiau netrukus jiems krepšys tarsi užsirišo – pasvaliečiai pelnė 5 taškus be atsako.

Stringančią svečių puolimo mašiną vėl išjudino Tomas Delininkaitis. 16 taškų per pirmąją rungtynių dalį pelnęs LKL veteranas prisidėjo prie solidaus „Vytauto“ pranašumo po dviejų kėlinių – 49:31.

Po pertraukos Prienų komanda toliau diktavo savo sąlygas aikštėje. Sužaidus pora minučių skirtumas išaugo net iki 19 taškų – 55:36. Aikštės šeimininkai nenuleido rankų ir vedami kovingai nusiteikusio S. Babrausko truputį priartėjo. Likus žaisti 10 minučių rezultatas buvo 71:58 „Vytauto“ naudai.

Pasvaliečiai pakilo į lemiamą šturmą ir sugebėjo sumažinti skirtumą iki 8 taškų – 73:81, tačiau įtampos atsikratę ir metimų taiklumą pakoregavę „Vytauto“ krepšininkai pergalės iš rankų neišleido. V. Šeškaus auklėtiniai triumfavo 90:75.

Vienas geriausių rungtynių šį sezoną sužaidė abiejų komandų veteranai - T. Delininkaitis ir S. Babrauskas. Abu savo ekipoms pelnė po 25 taškus.

Rungtynių pabaigoje traumą gavo D. Low, taip ir nesuradęs savo žaidimo aikštėje. „Vytautas“ tritaškius metė net 50 proc. taiklumu (12/24), tuo metu pasvaliečiai – tik 29 proc. (5/17). „Pieno žvaigždės“ neišnaudojo savo pranašumo po lenta – kovą dėl kamuolių laimėjo 34:25.

„Vytautas“: Tomas Delininkaitis – 25 (tritaškiai 5/9, 4 rezultatyvūs perdavimai), Vytenis Lipkevičius – 19, Saulius Kulvietis (tritaškiai 4/4) – 18, Artūras Valeika – 13, Tadas Klimavičius – 8, Paulius Ivanauskas – 3, Regimantas Miniotas ir Domantas Šeškus – po 2.

„Pieno žvaigždės“: Steponas Babrauskas 25 (3/6 tritaškiai, 7 atk.k.), Evaldas Žabas ir Osvaldas Olisevičius – po 13, Nikita Balašovas – 11, Derrickas Low – 6, Egidijus Dimša – 4, Andris Agafonovas – 3.

„Tete-a-Tete Casino – LKL“ čempionate abi komandos tarpusavyje žaidė dukart ir pasidalino po pergalę: „Vytautas“ Prienuose laimėjo 96:77, o „Pieno žvaigždės“ Pasvalyje – 75:70.

Prieniškiai LKL turnyro lentelėje šiuo metu rikiuojasi penktoje, o pasvaliečiai – septintoje vietoje.