Tai buvo trečia iš eilės autsaideriais tapusių vilniečių nesėkmė turnyre.

Pirmą kėlinį „Perlo–MRU“ komanda pralaimėjo septynių taškų skirtumu – 15:22. Patyrę lengvą nokdauną, pirmoje rungtynių pusėje vilniečiai nesugebėjo grįžti į žaidimą ir į didžiąją pertrauką žengė esant 19 taškų Surguto komandos pranašumui.

Nors antroje rungtynių pusėje žaidimas apsilygino, tačiau siekti pergalės to nepakako.

Treneriai tragedijos iš to nedaro, o kaip tik reaguoja ramiai, nes šis turnyras parodo, ką dar per artimiausias savaites reikia tobulinti.

Rezultatyviausiai sostinės komandoje žaidė R. Daunys (11 tšk.), M. Normantas, D. Sirvydis, L. Kvedaravičius, R. Keliačius, R. Giedraitis (po 7 tšk.).

Pirma „Mažeikių“ pergalė kontrolinių rungtynių cikle

Pirmą pergalę pasiruošimo NKL sezonui cikle iškovojo Mažeikių „Mažeikių“ klubas, 80:75 (24:17, 21:21, 13:19, 22:18) įveikęs Rygos „Latvijas Universitetas“ ekipą.

Sėkmingai rungtynes pradėję mažeikiškiai pirmame kėlinyje susikrovė septynių taškų pranašumą (24:17), kurį išlaikė iki ilgosios pertraukos (45:38).

Trečio kėlinio pabaigoje svečiams iš Latvijos pavyko atsilikimą sumažinti iki vieno taško (58:57), tačiau sėkmingesnę atkarpą sužaidę šeimininkai įrodė savo pranašumą (80:75).

24 taškais prie pergalės prisidėjo Kostas Jonuška, 17 – Mantas Šerkšnas, 12 – Tautvydas Paliukėnas, 11 – Justinas Gečas, 10 – Tomas Miškinis.

Svečių gretose išsiskyrė Robertas Krūminis (20 tšk.) ir Dmitrijus Brizgalovas (10 taškų).

Šeštadienį „Mažeikiai“ namuose priims Regioninėje krepšinio lygoje (RKL) rungtyniaujančią Gargždų „Gargždų“ komandą.