Mačo pradžia nieko blogo nežadėjo: lietuviai rungtynėse startavo 4-iais taškais iš eilės. Bet serbai atsakė atkarpa 12:0 ir atitrūko.

Antrojo kėlinio pradžioje skirtumas buvo sumažėjęs iki 4-ių taškų (16:20), bet varžovai netrukus atitrūko (32:22), o besibaigiant kėliniui pirmavo 46:31.

Per ilgąją pertrauką švieslentė fiksavo lietuvių 11-kos taškų deficitą (37:48).

Trečiojo ketvirčio pradžioje po Martyno Echodo, Lauryno Biručio ir Lauryno Beliausko metimų priartėjo iki 47:53. Bet susiėmę serbai greitai vėl nutolo – 60:47.

Ketvirtame kėlinyje lietuviams reikėjo tokio pat spurto, kurį surengė šeštadienį prieš juos kovoję vokiečiai: likus beveik 5 min. komandas skyrė 18-ka taškų (72:90).

Lietuviai per dvi atakas sumažino skirtumą ir likus kiek mažiau nei 4 min. iki kėlinio pabaigos atgaivino viltis (77:90).

Martyno Echodo dėjimas skirtumą sumažino iki 11-os taškų (83:92), o iki ketvirčio pabaigos buvo likę kiek mažiau nei 3 min.

Visgi, serbai nebeklydo ir vėl atitrūko iki saugios persvaros – 100:84 (likus 1 min.).

Mačą Lietuva pralaimėjo 86:102 (16:20, 21:28, 19:24, 30:30) ir Europos jaunimo iki 20 metų pirmenybėse liko 6-oje vietoje.

Lietuviai iš viso per šį Senojo žemyno jaunimo čempionatą iškovojo tris pergales ir patyrė tris nesėkmes.

Lietuva: Laurynas Birutis 21 (9/11 dvit., 3/3 baudos, 6 atk. kam., 28 naud. bal.), Martynas Echodas (10 atk. kam.) ir Martynas Varnas (5/15 metimai) po 16, Arnas Beručka 13 (9 atk. kam.), Laurynas Beliauskas 10 (8 rez. perd.).

Serbija: Milošas Glišičius 22 (9/11 metimai), Slobodanas Jovanovičius 21 (5/5 trit.), Nikola Tanaskovičius 20.

Turnyro finale kovos lietuvius įveikusios Izraelio ir Graikijos rinktinės.

Kovoje dėl bronzos medalių susitiko Ispanijos ir Prancūzijos jaunimas, čia 72:58 nugalėjo prancūzai.

Šeštadienį kovoje dėl 5-8 vietų po permainingos kovos lietuviai 85:81 (25:22, 20:13, 23:14, 17:32) palaužė bendraamžius iš Vokietijos.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (38)